Skocz do zawartości

Automatyczne logowanie?

Polecane posty

Wchodzę dzisiaj na wasze forum i patrzę że mam powiadomienia i mogę się poruszać po forum, jako zalogowany użytkownik, ale z prawej strony wyświetla się opcja "zaloguj". Nagrałem wam w związku z tym filmik: https://www.youtube.com/watch?v=P7B5GdYwtWE. Wylogowanie nastąpiło dopiero, jak wszedłem w Swój profil. To tak powinno działać?

Link to postu
48 minut temu, Marcin Kasprzycki napisał:

Opublikowaliśmy dzisiaj nową wersję forum, która rozwiązuje problemy z logowaniem.

Teraz jeszcze trudniej jest mi korzystać z tego forum.

Wchodzę na forum poprzez link do nieprzeczytanej zawartości, bo tak jest mi wygodnie. Wcześniej wystarczyło zalogować się mniej więcej raz dziennie, a teraz przy każdym uruchomieniu przeglądarki :(

Dlaczego nie możecie wprowadzić zapamiętywania hasła? Rozumiem względy bezpieczeństwa Konta Klienta, ale chyba można to tak zorganizować, że ponowne zalogowanie będzie konieczne dopiero po przełączeniu się do innej aplikacji webowej. Inaczej mówiąc: automatyczne logowanie zapamiętanym hasłem dawałoby dostęp tylko do forum.

Link to postu

Rozumiem Pana problemy z logowaniem, ale niestety w tym rejonie na dzień bieżący nie planujemy zmian. Kwestia wylogowywania użytkownika jest związana, tak jak Pan wspomniał, z bezpieczeństwem strony i choć autonomiczne rozwiązanie którego by Pan pragnął brzmi bardzo dobrze, to jest to kwestia zmian przyszłych. Krótko mówiąc na razie trzeba się po prostu przyzwyczaić, natomiast niewykluczone, że w przyszłości (prawdopodobnie nieco dalszej) zmienimy naszą infrastrukturę.

Link to postu
  • 3 lata później...

Obserwuje różne działy na tym forum. Dostaje powiadomienia na e-mail o nowych wątkach lub odpowiedziach. Chce przejść do wybranego wątku klikając w link w e-mailu i dostaje stronę główną forum (nie zalogowany). Muszę się zalogować i kliknąć w link w e-mailu jeszcze raz. Bardzo to jest irytujące.

Edytowane przez maniootek •
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...