Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Radomił Ząbik

Automatyczne logowanie?

Polecane posty

48 minut temu, Marcin Kasprzycki napisał:

Opublikowaliśmy dzisiaj nową wersję forum, która rozwiązuje problemy z logowaniem.

Teraz jeszcze trudniej jest mi korzystać z tego forum.

Wchodzę na forum poprzez link do nieprzeczytanej zawartości, bo tak jest mi wygodnie. Wcześniej wystarczyło zalogować się mniej więcej raz dziennie, a teraz przy każdym uruchomieniu przeglądarki :(

Dlaczego nie możecie wprowadzić zapamiętywania hasła? Rozumiem względy bezpieczeństwa Konta Klienta, ale chyba można to tak zorganizować, że ponowne zalogowanie będzie konieczne dopiero po przełączeniu się do innej aplikacji webowej. Inaczej mówiąc: automatyczne logowanie zapamiętanym hasłem dawałoby dostęp tylko do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu

Rozumiem Pana problemy z logowaniem, ale niestety w tym rejonie na dzień bieżący nie planujemy zmian. Kwestia wylogowywania użytkownika jest związana, tak jak Pan wspomniał, z bezpieczeństwem strony i choć autonomiczne rozwiązanie którego by Pan pragnął brzmi bardzo dobrze, to jest to kwestia zmian przyszłych. Krótko mówiąc na razie trzeba się po prostu przyzwyczaić, natomiast niewykluczone, że w przyszłości (prawdopodobnie nieco dalszej) zmienimy naszą infrastrukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Napisano (edytowany)

Obserwuje różne działy na tym forum. Dostaje powiadomienia na e-mail o nowych wątkach lub odpowiedziach. Chce przejść do wybranego wątku klikając w link w e-mailu i dostaje stronę główną forum (nie zalogowany). Muszę się zalogować i kliknąć w link w e-mailu jeszcze raz. Bardzo to jest irytujące.

Edytowano przez maniootek •

Udostępnij ten post


Link to postu

×