Skocz do zawartości

Powiązanie zapłaty operacją bankową z fakturą proforma.

Polecane posty

Witajcie

Proszę o informacje  w jaki sposób mam powiązać zapłatę należności poprzez operację bankową z fakturą proforma.

W pomocy technicznej wyczytałam, że należy utworzyć dokument, który pojawi się w polu "Wybierz przedpłatę [F2]" w sekcji Podsumowanie faktury proforma.

Jedyny dokument jaki mogę utworzyć to operacja bankowa (nie mam jeszcze wyciągu za dzień dzisiejszy a zafiskalizowac muszę dziś) -  w nim również nie widzę tej proformy.

Ewentualnie jaki jest inny sposób na zaznaczenie zapłaty w fakturze proforma, tak aby dało się z niej wystawić WZ lub paragon fiskalny.

Z góry dziękuję

Link to postu

Witam serdecznie,

Jeśli chodzi o powiązanie przedpłaty (operacji bankowej) z fakturą proforma, na ten moment program daje nam możliwość podpięcia jej jako przedpłatę jedynie z poziomu dokumentu proformy (poniżej screen). Proszę pamiętać, aby wcześniej taka operacja bankowa została stworzona w module Finanse.

 

przedplata do proformy.JPG

 

Pragnę również poinformować, że zajęliśmy się tematem podpięcia operacji finansowych do dokumentów zamówień lub proformy proformy bezpośrednio z poziomu operacji bankowych czy kasowych. Taka funkcjonalność powinna być dostępna w wersji 12.

Link to postu

proszę upewnić się czy został stworzony odpowiedni typ dokumentu ( w tym wypadku Wpłata bankowa) oraz czy na operacji bankowej wybrany został rzeczywiście ten klient na którego została wystawiona proforma. Jeśli dane zostały wprowadzone prawidłowo, proszę sprawdzić czy na wyświetlanej liście filtry nad tabelką ( Data powstania, Termin płatności, itd.) nie zawęża Pani widoku wszystkich możliwych operacji do wyboru.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...