Skocz do zawartości

35. Kwota podatku należnego od wewnątrzwspólnotowego nabycia środków transportu 0 zł

Polecane posty

Witam;

Wypełniając "ręcznie" poprzez edycję deklaracji to pole

     35. Kwota podatku należnego od wewnątrzwspólnotowego nabycia środków transportu    0 zł


Powstaje niezgodność - poniżej zrzut ekranu. Czy istniej sposób wprowadzenia tego zapisu automatycznie do ewidencji aby była zgodność części deklaracyjnej?  Czy tak musi zostać i wysyłamy z "błędem"

 

obraz.thumb.png.baee670aa61ed9770e7e64a9d69aabf7.png

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

A ja  proszę o pomoc w podobnej sprawie kwota z pozycji 35  z ewidencji pobiera mi kwotę transakcję WNTSt ponieważ jest uregulowana - odlicza mi się od podatku należnego  za to w pozycji 23 i 24 powiela mi się ponownie podstawa i podatek. Przy czym podstawa WNT i naliczony Vat różni  sie od tego wpłaconego z pozycji 35, co akurat w moim przypadku jest prawidłowe , tylko w pozycji 23 i 34 nie powinnam mieć dwa razy naliczonych kwot . W dodatku jest to samochód osobowy więc odliczam tylko 50% Vat , ale vat naliczony mam zgodny. Gdzie robię błąd?  w Ewidencji JPK jest ok , tylko w deklaracji i Deklaracji Vat UE jest podwójnie

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...