Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją 1.66 SP1 HF1

Polecane posty

20 minut temu, Rafał Żuk napisał:

Dodam, że na "zapasowym" laptopie zainstalowałem aktualnego SubiektGT ze strony Insert, przeniosłem na "zapasowego" laptopa zarchiwizowaną bazę, która na laptopie "podstawowym" jest wyżej zobrazowanym problemem. Na "zapasowym" laptopie wszystko poszło i ruszyło bez najmniejszych problemów.

 

20 minut temu, Rafał Żuk napisał:

Poproszę o pomoc / poradę co mogę z tym zrobić aby przywrócić funkcjonalność pomijając reinstalację SubiektGT.

 

Może Pan teraz ponownie zarchiwizować bazę na laptopie zapasowym i przenieś ją na laptopa podstawowego, albo poczekać na kolejną aktualizację InsERT GT.

Ewentualnie (chociaż tego nie próbowałem) powinno pomóc przekopiowanie folderu "C:\Program Files (x86)\InsERT\InsERT GT\Skrypty" z zapasowego laptopa na podstawowy.

 

21 minut temu, Rafał Żuk napisał:

Zależy mi aby uniknąć reinstalacji na "podstawowym" laptopie bo stracę ustawienia, połączenie i konfiguracje drukarki fiskalnej w KasiarzGT.

Prawdopodobnie usuną się tylko ustawienia podłączenia do bazy danych*, a wszystkie pozostałe ustawienia, w tym konfiguracja drukarki fiskalnej pozostaną nienaruszone.

 

* - można zabezpieczyć pliki XML z C:\ProgramData\InsERT\InsERT GT. i po ponownej instalacji przekopiować je w to samo miejsce.

  • Dziękuję 1
Link to postu
Godzinę temu, Jacek Izydorczyk napisał:

 

Może Pan teraz ponownie zarchiwizować bazę na laptopie zapasowym i przenieś ją na laptopa podstawowego, albo poczekać na kolejną aktualizację InsERT GT. ...

Bardzo dziękuje za pomoc.

Zastosowałem się do powyższej rady. Proste i oczywiste rady są najlepsze 👍

 

Po przeniesieniu bazy i uruchomieniu na "podstawowym" laptopie SubiektGT, wszystko ruszyło bez wyżej pokazanych okienek = problemów. Co ciekawe, pojawił się komunikat, że wersja programu jest starsza niż bazy z opcją uruchomienia aktualizacji. Uruchomiona aktualizacja zaczęła postępować. Potem wszystko się pozamykało aby po chwili samoczynnie wyzwolić aktualizację w standardowym widoku i kształcie. Teraz szło jak zawsze: nie za szybko i nie za wolno. Co najważniejsze bez niespodzianek, wygląda na to, że wszystko działa.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję: tak szybka pomoc i to w niedzielę. Moje uszanowanie w Pana stronę.

Pozdrawiam.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Przyklejam się do tematu.

U klienta baza ok 2GB wysypuje się aktualizacja z wersji 1.6409 do najnowszej.

Zatrzymuje się na aktualizacji do wersji 1.65 więc do takiej zrobiona była aktualizacja, ale z tej wersji też nie zastartuje.

Czyżby opłata cukrowa powodowała takie problemy?

Macie jakąś witaminkę na to? (próbowałem różne wersje aktualizacji 1.66, 1.67, z ftp ze strony) i dalej nic

SQL 2017 express i 2019 express

 

Cytat

 

Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files (x86)\InsERT\InsERT GT\Skrypty\skrypt1.6502_1.6600.enc
Nie powiodło się wykonanie polecenia:

update tw__Towar set tw_OplCukrowaKofeinaKwota = 0.1
update plb_UmowaCP_Parametry_Zestaw set upz_Umowa_Zgloszenie_ZUS_RUD = 1 where upz_Umowa_Rodzaj = 1 and upz_Id not in (3)
update jpk_Wersja set jpkw_WaznaDo = '20201231' where jpkw_Typ=7 and jpkw_NrWersji=1;

Błąd 0x80040E14: Internal Query Processor Error: The query processor encountered an unexpected error during execution (HRESULT = 0x80040e19).
Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 0x80040e14: Internal Query Processor Error: The query processor encountered an unexpected error during execution (HRESULT = 0x80040e19).
Przywrócenie podmiotu powiodło się.

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...