Skocz do zawartości

WZA Poczta Polska - może ktoś pomóc w konfiguracji ?

Polecane posty

30 minut temu, Paweł Nitendel napisał:

Drodzy!

Pomoże ktoś w poprawnym ustawieniu od zera ?

Błąd jest taki

musi pasować do wzorca "[A-Za-zżźćńółęąśŻŹĆĄŚĘŁÓŃ -]*"

Błąd oznacza, że nie można użyć w wysyłanych danych znaków spoza wskazanego zakresu.

Np. typu / :

Link to postu
3 godziny temu, Paweł Nitendel napisał:

Udało się ustawić. 

Problem mam ten sam co kiedyś, do Przesyłki Poleconej dostaję etykiety KURIER48.

 

 

A włączyłeś poleconą w ustawieniach w allegro?

obraz.thumb.png.a567995dce198ed7ee24c20ecf31aab8.png

 

I w WzA tę opcję:

obraz.png.2b7cc1650b9564d78d8038d714c6d498.png

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
3 minuty temu, Paweł Nitendel napisał:

Etykiety mam tylko z umowy Allegro, jednak nieprwidłowe. Drukują sie jako priorytety, ma być ekonomiczny. W którym miejscu źle ustawione ?

Zdaje się, że nie ma ustawień w tym względzie. Ja wysyłam na etykietach jakie dają. Też chyba czasem widziałem, że to priorytet... Może taka umowa allegro z PP?

Link to postu
4 godziny temu, Paweł Nitendel napisał:

Passs, moje przesyłki nie przeszły w okienku :), ba, jak ustawię umowę własną w WzA to zamówienia nie przechodzą, ponieważ nie ma umowy w e-nadawcy na priorytet. 

Umowę własną ustawiłem tylko na pobrania. Reszta "leci" przez umowę allegro>Poczta. Nie ma problemu jak na razie. Ani z priorytetem ani z rozliczeniami.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...