Skocz do zawartości

Nowości w usłudze Dokumenty - uwagi

Polecane posty

Witam,

 

Oczywiście funkcjonalność jak najbardziej potrzebna ale mam kilka uwag.

W obszarze dokumenty w portalu dobrze by było dodać pole związane z kontrahentem oraz możliwość przeszukiwania po kontrahenci o okresie.

W obszarze Dokumenty w programie Rewizor widzę potrzebę filtrowania po:

zaksiegowane /tak/nie

okres

kontrakent 

 

Na tym etapie zdażają się sytuacje pod tytułem ten dokument jest już zaksiegowany. Nie ma co zrobić z przesłanym drugi raz dokumentem, jak go anulować, usunąć lub cokolwiek innego.

 

Andrzej Kocybowski

Edytowane przez Andrzej Kocybowski
Link to postu

Dziękujemy za opinie.

Cytat

 

W obszarze dokumenty w portalu dobrze by było dodać pole związane z kontrahentem oraz możliwość przeszukiwania po kontrahenci o okresie.

W kolejnych wersjach będziemy rozwijać usługę w tym kierunku.

Cytat

 

W obszarze Dokumenty w programie Rewizor widzę potrzebę filtrowania po:

zaksiegowane /tak/nie

okres

kontrakent

 

Sugestia zapisana.

 

Cytat

Na tym etapie zdażają się sytuacje pod tytułem ten dokument jest już zaksiegowany. Nie ma co zrobić z przesłanym drugi raz dokumentem, jak go anulować, usunąć lub cokolwiek innego.

Od wersji 34.1 pojawiły się dodatkowe operacje dostępne na dokumencie. W zależności od tego, czy używają Państwo trybu prostego czy rozszerzonego mamy inne możliwości. 

image.thumb.png.e29dbc90e9fec006d772d07402a798f7.png

 

Dokumenty przesłane trybem prostym można usunąć w programie księgowym.

Dokumenty przesłane trybem rozszerzonym można przywrócić do obiegu z odpowiednim komentarzem. W usłudze (na stronie internetowej) można taki dokument usunąć.

 

Link to postu

Dzień dobry,

nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie. 

Pyta Pani o to, czy po skorzystaniu z opcji "Wyślij do księgowości" w usłudze Dokumenty, dokument jest widoczny w Rewizorze nexo? Jeżeli tak, to odpowiedz brzmi: tak. Ta opcja przeznaczona jest do przesłania do programu księgowego, w którym dany dokument może zostać zadekretowany.

Oczywiście w usłudze Dokumenty dokument dalej będzie widoczny (w module Opracowane) z adnotacją, że został wysłany do księgowości. Natomiast wszelkie działania, które zostały podjęte już w programie księgowym, nie będą widoczne w usłudze Dokumenty.

Jeżeli źle zrozumiałam, to proszę o szersze wyjaśnienie.

Link to postu
W dniu 23.02.2021 o 15:42, Katarzyna Tubielewicz napisał:

Dzień dobry,

nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie. 

Pyta Pani o to, czy po skorzystaniu z opcji "Wyślij do księgowości" w usłudze Dokumenty, dokument jest widoczny w Rewizorze nexo? Jeżeli tak, to odpowiedz brzmi: tak. Ta opcja przeznaczona jest do przesłania do programu księgowego, w którym dany dokument może zostać zadekretowany.

Oczywiście w usłudze Dokumenty dokument dalej będzie widoczny (w module Opracowane) z adnotacją, że został wysłany do księgowości. Natomiast wszelkie działania, które zostały podjęte już w programie księgowym, nie będą widoczne w usłudze Dokumenty.

Jeżeli źle zrozumiałam, to proszę o szersze wyjaśnienie.

Rozumiem, tylko, czy dokument ten będzie widoczny wyłącznie w Rewizorze, czy może także w Subiekcie? Jeżeli nie to, czy istnieje możliwość importu z Rewizora do Subiekta bez dodawania ręcznie tego tego samego dokumentu? 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.02.2021 o 11:05, Katarzyna Tubielewicz napisał:

Aktualnie będzie on widoczny jedynie w programie księgowym. Integracje z innymi programami (np. Subiektem) mamy zapisaną na przyszłe wersje.

Nie ma też sposobu na przeniesienie dokumentów z programów księgowych do Subiekta.

 

Czy wiadomo, w której wersji to nastąpi? Przybliżony okres oczekiwania to kilka tygodni, czy raczej miesięcy? 

Link to postu

Witam,

 

Jeszcze jedno pytanie.

Które z uprawnieiń odpowiada za możliwość przeglądania dokumentu księgowego zaksięgowanego w Rewizorze z możliwością podglądu obrazu pdf.

Generalnie chodzi o umożliwienie przeglądania dokumentów zaksięgowanych przez użytkowników (nie księgowych)

Udało mi się ustawić przeglądanie dokumentów księgowych ale nie mam podglądu pdf-ów

 

Andrzej Kocybowski

Link to postu

Dzień dobry,

 

z tego co rozumiem pyta Pan o uprawnienie w nexo, które pozwoli użytkownikowi przeglądać zaksięgowane dokumenty wraz z podglądem .pdf przy jednoczesnym braku dostępu do Portalu Biura. Jeżeli tak, to w tym wypadku należy odebrać danemu użytkownikowi uprawnienie "Portal Biura - zarządzanie" i mimo braku dostępu do PB, użytkownik wciąż będzie widział podpięte .pdf do zapisów księgowych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...