Skocz do zawartości

Liczba sztuk nie może być mniejsza od liczby sprzedanych przedmiotów

Polecane posty

Witam - pojawia mi się komunikat na czerwono w Sello 1.37.4:

"Liczba sztuk nie może być mniejsza od liczby sprzedanych przedmiotów"

mam ilość w subiekcie mam taka sama jak wystawiona w Sello. Może to nie to - proszę o wyjaśnienie :)

Sprzedanych przedmiotów mam 2 - wystawionych 3 :)

Link to postu

Zwiększ ilość dostępnych na aukcji w zakładce zakońćzone i potem je wznów , bo zapewne dostepną ilość masz 0 . Od jakiegoś czasu , mimo ze stan mam na aukcjach zawsze 777 przy zabijaniu aukcji przez sello w zakońćzonych dostepnych do wznowienia mam 0. Zwiększam ilość i wznawia się prawidłowo

Link to postu

No to jak jest w trwających to jest aktywna? Może problem wystąpił tylko przy wznawianiu i już go nie ma a wisi przypięty błąd do aukcji - można go wyczyścić skrótem Ctrl+Shift+B, jeśli sam się nie usunął.

 

Co do zmiany liczby sztuk, to można różnie. Albo za pomocą funkcji Przelicz stany albo ręcznie zmianami zbiorczymi Ctrl+B i ustawić nową liczbę sztuk w polu Dostępne na aukcji.

 

 

Link to postu

Skoro na platformie Allegro jest wszystko w porządku to anulowałem zmiany oczekujące i wyczyściłem błędy ... i ponownie wybrałem wyślij i odbierz z serwisu aukcyjnego ... błąd zniknął (pewnie zakodował zaplanowane zmiany które miały błąd) ... NA RAZIE WSZYSTKO OK. :)

Dziękuje za wsparcie.

Edytowane przez Zbyszek Podrażka
Link to postu

Prawdopodobnie wraz z pojawieniem się stanów Sello dodało zmianę liczby sztuk oraz wznowienie do zmian oczekujących. Obie te zmiany wysyłane są niezależnie do Allegro i zapewne najpierw wywołało się wznowienie - generując błąd, bo aktualnie liczba sztuk wynosiła w ofercie 0, a dopiero po chwili zmieniła się liczba sztuk z 0 na 3. Wtedy kolejna próba aktywacji oferty już się powiodła. Błędy w takich sytuacjach powinny znikać same, pod warunkiem, że został wywołany ten sam kawałek kodu, który je zgłosił i tym razem przeszedł poprawnie. Nie zawsze tak się dzieje i wtedy mogą pozostać wiszące - na tę okoliczność jest właśnie funkcja Wyczyść błędy aukcji Ctrl+Shift+B.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...