Skocz do zawartości

Sprawozdanie finansowe - błąd 430

Polecane posty

Dzień dobry, 

Podczas wysyłki sprawozdania finansowego za 2020 rok w Rewizorze wyskoczył mi błąd 430 i nie mam pojęcia skąd to wynika. Wszystko przebiega identycznie jak w zeszłym roku, ale wtedy wysyłka poszła jak z płatka. Plik podpisałem z poziomu Rewizora za pomocą kart kryptograficznych (Szafir zweryfikował je jako złożone poprawnie). Proszę o pomoc, co mogło być zrobione nie tak?

969448610_bd430.jpg.c650ba70c9a4e55d7a44e5b3dc00c4ad.jpg

Link to postu
30 minut temu, Kamil Goleń napisał:

 22 lutego zmienił się sposób wysyłki e-Sprawozdań, na chwilę obecną jedyną możliwością wysyłki jest wysyłka przez program MF wyeksportowanego sprawozdania z Rewizora GT. W jednej z kolejnych wersji odpowiednio dostosujemy program do poprawnej wysyłki prosto z Rewizora GT.

w najbliższym czasie, czyli kiedy możemy się spodziewać?

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
Użytkownik forum

Czy po zaktualizowaniu programu do wersji 1.66 SP3 HF1 ponownie na nowo będzie trzeba wygenerować plik ze sprawozdaniem i przekazać go do podpisania odpowiednim osobom? Czy jeśli już posiadamy plik z podpisami z poprzedniej wersji programu (1.66 SP 2), ta pozwoli nam wysłać sprawozdanie do KAS?

Edytowane przez Daria Malinowska
Link to postu
W dniu 30.03.2021 o 21:53, Daria Malinowska napisał:

Czy po zaktualizowaniu programu do wersji 1.66 SP3 HF1 ponownie na nowo będzie trzeba wygenerować plik ze sprawozdaniem i przekazać go do podpisania odpowiednim osobom? Czy jeśli już posiadamy plik z podpisami z poprzedniej wersji programu (1.66 SP 2), ta pozwoli nam wysłać sprawozdanie do KAS?

Plik z poprzedniej wersji powinien być wysłany poprawnie. Zmienił się tylko sposób wysyłki, a nie schemat samego pliku.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...