Skocz do zawartości

Vendero - synchronizacja dokumentów

Polecane posty

Cześć,

od lat (pierwsze zgłoszenie pochodzi z końca 2017 roku) borykamy się z problemem w którym Vendero nie chce wystawić dokumentu podając następujący błąd:

Cytat

Wystąpił błąd: Osoba - Na danym stanowisku kasowym operację może wystawić tylko ten kasjer, dla którego otwarto sesję kasową.

Pomimo iż otworzyliśmy dla konta Szef osobną kasę, stanowisko kasowe oraz sesję kasową.

(Oczywiście jednocześnie pracownik (Łukasz) ma otwartą swoją sesję na kasie głównej ponieważ równocześnie prowadzimy sprzedaż detaliczną).

Próbowałem także utworzyć drugie stanowisko na kasie głównej i na nim otworzyć sesję dla Szefa - bez poprawy.

 

Co zrobić by nasz kasjer mógł sprzedawać na swojej sesji i równocześnie Vendero wystawiało dokumenty w trakcie pracy?

Ciągłe zamykanie i otwieranie sesji tylko dla synchronizacji dokumentu jest mocno uciążliwe...

subiekt1.jpg

subiekt2.jpg

synch.png

vendero.jpg

Edytowane przez Łukasz W
Link to postu
16 godzin temu, Łukasz W napisał:

Szef jest aktualnie zalogowany w programie Subiekt Nexo - pomimo to błąd występuje.

Ale czy Szef, który jest zalogowany do programu, jest wskazany jako kasjer w sesji kasowej? Proszę jeszcze raz zapoznać się z poniższym zdaniem.

W dniu 3.03.2021 o 11:25, Przemysław Werner napisał:

Niestety przy korzystaniu z sesji kasowych dokumenty takie może wystawiać tylko pracownik do niej aktualnie zalogowany.

Chcąc wystawiać dokumenty przez innego użytkownika, należałoby zamknąć sesję kasową.

Link to postu

 

10 godzin temu, Przemysław Werner napisał:

Ale czy Szef, który jest zalogowany do programu, jest wskazany jako kasjer w sesji kasowej?

Tak. (Załącznik 1)

 

10 godzin temu, Przemysław Werner napisał:

Proszę jeszcze raz zapoznać się z poniższym zdaniem.

 

Niestety przy korzystaniu z sesji kasowych dokumenty takie może wystawiać tylko pracownik do niej aktualnie zalogowany.

 

Chcąc wystawiać dokumenty przez innego użytkownika, należałoby zamknąć sesję kasową.

... prawda (Załącznik 2 lub 3) - Szef nie ma otwartej sesji kasowej (w tym przykładzie) i bez problemu wystawiłem Paragon/ZK z płatnością którą wykorzystuje Vendero (PayU), równocześnie otwarta jest sesja kasowa na innego użytkownika na innym stanowisku kasowym, a:

 

 

Synchronizator Vendero nie potrafi (błąd ten sam co w poprzednim poście).

 

 

Proszę o poprawienie synchronizatora by ten nie zakłócał naszej pracy ( czyli kazać mi zamykać sesje kasową w trakcie obsługi klienta ).

 

Albo chociaż wyłączcie dodawanie przedpłaty na ZK... Sello jakoś nie ma z tym problemu...

1.png

 

2.png

3.png

Edytowane przez Łukasz W
literówka
Link to postu

Zgodnie z moją wcześniejszą odpowiedzią, jak tylko zostanie przeanalizowany zakres funkcjonalny i możliwości w tym zakresie, to o tym poinformuję. Opisywany problem dotyczy wielu obszarów funkcjonalnych, dlatego też analiza i ocena wymaga konsultacji więcej niż jednego działu.

W dniu 8.03.2021 o 13:20, Przemysław Werner napisał:

Przekazałem temat do Działu Weryfikacji Oprogramowania celem oceny możliwości zmian w tym zakresie. Poinformuję o wiadomości zwrotnej.

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zapisaliśmy zgłoszenie, które zostało dodane do prac nad rozszerzeniem aktualizacji wtyczek płatności elektronicznych, ale na chwilę obecną, ze względu na realizację innych tematów takich jak np. jednostki dodatkowe, nie będziemy podejmować prac we wspomnianym zakresie w najbliższych wersjach. Jeśli tylko sytuacja ulegnie zmianie, to przekażę stosowną informację.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie pracujemy nadal nad tematem jednostek dodatkowych w sklepie. Jednocześnie realizujemy też dużą zmianę w obszarze udostępnienia użytkownikom możliwości stosowania wartości ułamkowych na sklepach. Dodatkowo wykonujemy stale szerokie prace optymalizacyjne systemu. 
 

Pana sugestia dotycząca zmian w obszarze płatności/wtyczek zostaną oczywiście przez nas zapisana. Na chwilę obecną jednak mam zaplanowane do realizacji zadania z innym priorytetem.
 

Jeśli pojawi się możliwość przystąpienia do realizacji zgłoszonej przez Pana sugestii z pewnością o tym poinformuję. 
 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...