Skocz do zawartości

portal biura źle pokazuję składki zus do zaplaty

Polecane posty

Dzień dobry,

image.png.94fd804d7ef2e3ed3d09048fbe3a8efe.png
Powyższa kwota wyliczana jest błędnie, potwierdzamy występowanie problemu. Kwota ta powinna bezpośrednio wynikać z deklaracji DRA. Na ten moment niestety nie ma obejścia. Błąd zostanie naprawiony do jednej z najbliższych wersji (prawdopodobnie 1.66 SP3). 

 

Natomiast w module Wynagrodzenia wartość "Wypłaty składki ZUS" są to składki ZUS pracodawcy każdego z pracowników, wartości te pobierane są z wyliczeń wypłat. 

Ja mam akurat mikroGratyfikanta, ale dla pełnego będzie podobnie.

Poniżej wypłata przykładowego pracownika.

image.png.7e7d40cd1edde1c929631cb004ce97ad.png


I właśnie te dane są prezentowane w Portalu Biura. W module Wynagrodzenia skupiliśmy się tutaj na przedstawieniu obciążenia pracodawcy.
 

Moduł Wynagrodzenia:

image.thumb.png.50477050d603dff1856e8b24f02dc172.png
 

 

Szczegóły wypłat:

image.thumb.png.a26d325cdb7dcbc03032cb43ab200070.png

 

Zatem kwota składek ZUS ogólnych pracowników ze strony startowej oraz kwota składek ZUS w wynagrodzeniach są innymi wartościami, ta druga obejmuje tylko część obciążającą pracodawcę.

Edytowane przez Katarzyna Tubielewicz
Link to postu

dzień dobry,

tak wiem zdjęcia wstawiłam dla przykładu.

ponieważ jak widać same składki zus pracodawcy od wypłat są znacznie większe niż prezentowane na stronie startowej do zapłaty ogółem za pracowników. Stąd zapytanie dlaczego pokazuję złą wartość pomimo iż deklaracja DRA jest zrobiona i ma właściwą kwotę do zapłaty, powinien pokazywać kwotę do zapłaty ogółem za pracowników na  ponad 3tys a pokazuje 300zł?

Link to postu

Tak, powinien, ale tak jak pisałam:

Cytat

Powyższa kwota wyliczana jest błędnie, potwierdzamy występowanie problemu. Kwota ta powinna bezpośrednio wynikać z deklaracji DRA. Na ten moment niestety nie ma obejścia. Błąd zostanie naprawiony do jednej z najbliższych wersji (prawdopodobnie 1.66 SP3). 

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...