Skocz do zawartości

informacja podsumowująca o fakturach sprzedaży - udostępnienie dla BR

Polecane posty

Dzień dobry,

Udostępniłam swoim klientom subiekta123 - importuję faktury do rachmistrza, rewizora nexo. Jak mogę sprawdzić czy dostałam wszystkie faktury od klienta? czy biuro rachunkowe ma dostęp do programu tak by móc podejrzeć czy zaimportował się komplet dokumentów sprzedaży z danego miesiąca?

 

Musze w tym celu angażować klienta by przesłał mi zestawienie?

 

A jak sprawdzić czy prawidłowo oznaczył procedury czy kody do VATu - oczywiście interesuje mnie zestawienie zbiorcze a nie wchodzenie do każdego dokumentu?

 

Link to postu
14 godzin temu, Agnieszka ZW napisał:

Dzień dobry,

Udostępniłam swoim klientom subiekta123 - importuję faktury do rachmistrza, rewizora nexo. Jak mogę sprawdzić czy dostałam wszystkie faktury od klienta? czy biuro rachunkowe ma dostęp do programu tak by móc podejrzeć czy zaimportował się komplet dokumentów sprzedaży z danego miesiąca?

 

A jak sprawdzić czy prawidłowo oznaczył procedury czy kody do VATu - oczywiście interesuje mnie zestawienie zbiorcze a nie wchodzenie do każdego dokumentu?

 

Obecnie dostępne są jedynie zestawienia "Sprzedaż w okresie" i "Zakupy w okresie". Zawierają one listę dokumentów wystawionych w wybranym okresie. Nie zawierają informacji o kodach JPK. Na jedną z kolejnych wersji zaplanowane mamy dodanie zestawień "Rejestr sprzedaży" i "Rejestr zakupów", które będą rozszerzonymi zestawieniami Sprzedaż/Zakup w okresie o podział na stawki VAT, oznaczenia JPK, rodzaj transakcji.

 

14 godzin temu, Agnieszka ZW napisał:

Musze w tym celu angażować klienta by przesłał mi zestawienie?

Podmioty, które mają udostępnionego Subiekta 123 w ramach licencji biurowej mogą mieć przypisane 2 konta użytkownika. Taka możliwość została dodana po sugestiach z BR, by też mogli mieć dostęp do Subiektów klientów. Jeśli więc Pani konto zostanie dodane do udostępnionych podmiotów nie trzeba będzie angażować klienta (poradnik jak dodać kolejne konto do Subiekta 123).

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...