Skocz do zawartości

składki ZUS dla pracowników <26 rż

Polecane posty

Dzień dobry,
Mam taki problem. Do listopada 2020 pensje pracowników <26 rż naliczały się prawidłowo. Jak poniżej:
1483724476_listopad2020.png.aebcfdbc088c361a481bed4d75b65954.png

Pomimo iż nie dokonywałam żadnych zmian w ustawieniach płac czy w ustawieniach pracowników od grudnia naliczają mi się składki ZUS jak poniżej:
403542615_grudzie2020.png.8effa6b303201a8ab3ec4c7d17b8e0ce.png

Czy ktoś może wie skąd się pojawia ta kwota w składkach ZUS?
Zauważyłam, że jak robię sobie symulację na nowy miesiąc dla tego pracownika to w składkach mam 0. Jak już dodam mu urlop wypoczynkowy to nagle coś się tam pojawia. Wynikałoby iż jest to jakiś błąd przy wynagrodzeniu urlopowym. Problem w tym, iż od listopada nic w nich nie zmieniałam a jak widać powyżej pracownik i w listopadzie i w grudniu był na urlopie, a w listopadzie nie mam tych składek ZUS. 
Składnik "wynagrodzenia urlopowe" nie był edytowany i jest taki jak z programu w automacie:
 

urlop.thumb.png.ef797c4e73d7c984330d7deb460c3b15.png

Będę wdzięczna za każdą pomoc!

Link to postu
22 godziny temu, Kamil Goleń napisał:

Dzień dobry,
nie jestem w stanie powtórzyć takiej sytuacji. Poleciłbym aktualizację programu do najnowszej wersji programu i próbę wyliczenia na nowo tej wypłaty. Jeżeli to nie pomoże trzeba będzie wysłać do nas bazę danych w celu analizy - tutaj temat e-Pomocy opisujący procedurę wysyłki bazy.

Dziękuję za odpowiedź. Próbowałam już aktualizacji wersji programu i niestety nic to nie zmienia. Pozostaje mi więc chyba tylko wysłanie bazy danych w celu analizy. 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...