Skocz do zawartości

Rachmistrz Nexo/Komunikacja/Dokumenty - nie aktywne

Polecane posty

Dzień dobry;

Aktywowałem dokumenty w programie i są, aktywowałem dokumenty na koncie insert, przesłałem pliki w formacie pdf i przesłałem do księgowości.
Pliki w programie się nie pojawiają, zaimportować w programie nic nie mogę bo wszystkie przyciski są nieaktywne.

Czego nie mam lub co robię nie tak?

Dzięki za wskazania i podpowiedzi

PM

Link to postu

Dzień dobry,

14 godzin temu, Piotr Muszyński napisał:

w programie nic nie mogę bo wszystkie przyciski są nieaktywne

Rozumiem, że np. przycisk Odśwież listę dokumentów jest nieaktywny? Jak to się objawia? Co dzieje się po naciśnięciu F5? Pojawia się jakiś komunikat? Proszę o zrzut ekranu.

Proszę sprawdzić, czy Konto Insert jest podłączone (Konfiguracja -> Licencje. Czy jest podłączone tam Konto Insert firmowe? Jeżeli tak proszę odłączyć, podłączyć je ponownie i spróbować odświeżyć listę w programie.

 

Link to postu

Dzień dobry,
akurat ten przycisk lub F5 jest aktywne i odświeża ale nic się nie objawia i nie ma żadnego komunikatu.
Reszta nie jest aktywna i tak samo nic się nie dzieje po kliknięciu "Wprowadź dokumenty".

Konto insertowe jest podłączone, odłączyłem i podłączyłem ponownie.
Zastanawiam się czy problem nie leży w tym, że dokumenty na stronie wysłałem do (jakiejś) księgowości , a nie do osoby (zarejestrowanej)

2021-03-15 (3).png

2021-03-15 (2).png

2021-03-15 (1).png

2021-03-15.png

Link to postu
Cytat

Już zaciągnęło do programu

To dobrze. Prawdopodobnie nie odświeżyły się ustawienia związane z Kontem Insert w programie księgowym, będziemy badać sytuacje. 

Jednak odniosę się jeszcze do poprzedniej wiadomości.

52 minuty temu, Piotr Muszyński napisał:

Reszta nie jest aktywna i tak samo nic się nie dzieje po kliknięciu "Wprowadź dokumenty".

Opcje, które pokazał Pan na zrzutach są aktywne wyłącznie, gdy na liście będą jakieś dokumenty, bo tyczą się operacji na tych dokumentach. Zatem takie działanie jest prawidłowe.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...