Skocz do zawartości

Brak opisów przy kosztach eksploatacji

Polecane posty

W programie od dłuższego czasu jest błąd, pamiętam że wątek na ten temat już gdzieś był ale nie mogę go znaleźć. Otóż o co chodzi.

Jak wprowadzam faktury dotyczące kosztów eksploatacji pojazdów w zapisie złożonym to uciekają mi opisy operacji, w kontrahentach są one ustawione, w zapisie prostym elegancko same wskakują, w zapisie złożonym przy pierwszym dokumencie też ale już jak jest kilka pod rząd to niestety nie wchodzą.

Mogę prosić o poprawienie?

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.03.2021 o 13:53, Przemysław Werner napisał:

Zapiszemy jednak sugestię, aby dodać parametr, który pozwoliłby decydować o tym, czy opis ma być pobierany z parametrów eksploatacji pojazdów, czy z opisu księgowego kartoteki klienta.

Przydałoby się, wszystkie inne pobierają się z kartoteki kontrahenta a akurat ja używam kilku opisów dla szeroko pojętej eksploatacji np. paliwo, leasing, eksploatacja... więc mi by to bardzo ułatwiło pracę :)

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dodatkowo miałabym ogromną prośbę o dodanie opcji żeby parametry takie jak domyślny rodzaj odliczenia również zaciągały się z kartoteki kontrahenta, to bardzo ułatwi pracę w firmach na strukturze vatowskiej, obecnie za każdym razem trzeba poprawiać że vat jest odliczany proporcjonalnie bo domyślnie jest odliczenie całkowite, mimo że w kontrahencie mam ustawione że jednak proporcjonalnie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...