Skocz do zawartości

Edytor wydruku

Polecane posty

Dzień dobry.

Brakuje mi w subiekcie123 prostego edytora tekstu, edytora wydruku...

Choćby takiego jak tu na forum (pogrubienie, kursywa, podkreślenie, rozmiar czcionki itd.) w niektórych miejscach na wydruku.

 

Faktura VAT - na niej się skupię, nie wygląda tak jakbym mógł sobie tego życzyć:

  • nie mogę ustawić logo - wchodzi na środek w pionie i w poziomie bez możliwości edycji
  • pole "nabywca" jest "nieprzesuwalne", a do koperty okienkowej nie pasuje
  • podobnie z innymi "sekcjami" - nie przesuwalne, nie zmienialne, zamrożone...
  • czcionka w "sprzedawcy" i "nabywcy" jest mocno za mała
  • szerokość kolumn ok, ale docelowo i tak korzystają z całej szerokości strony
  • ...ogólnie brak opcji

Miło by było jakby użytkownik mógł co nieco zmienić wg własnych preferencji, poprzesuwać, wskazać ważniejsze elementy - to przecież faktura leci do klienta, to ona zakończa współpracę, jest ważna!

Pozdrowienia

Patryk

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Dzień dobry,

Chciałam się dowiedzieć czy dodanie kolumny na wydruku mogło wpłynąć na zmianę skonfigurowanego opisu stałego na wydrukach? Dotychczas mieliśmy ustawiony opis stały i był on tak przygotowany, że gdy w polu uwagi (podczas przygotowywania faktury) zostało coś wpisane, to na wydruku pomiędzy "Uwagami" a opisem stałym był pusty wers.

obraz.png.15311fc0f4acefdf7c338dac96acfa2b.png

Ostatnio została dodana do wydruków dodatkowa kolumna i przerwa pomiędzy "uwagami" a opisem stałym zniknęła.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...