Skocz do zawartości

Aktualizacja transakcji o statusie ANULOWANY oraz ZAKOŃCZONY

Polecane posty

Witam, spotkały mnie w tym roku dwie wpadki.

 

1) Transakcja oznaczona jako ZAKOŃCZONA, wysłana itd, Klient dopłacił do drugiej sztuki poprzez PAYU lub P24. Ta dopłata nigdzie się nie pokazała i znalazełm ją po bardzo długim czasie

2) Transakcja oznaczona jako ANULOWANA z formularzem był kłopot. Po kilku tygodniach Klient po zakupie wszedł w tą transakcję i ustawił, żeby wysłać mu PORANIEM

 

W żadnym z powyższych przypadków nie miałem o tym info w SELLO.

Prośba o zaimplementowanie rozwiązań, może też ktoś coś pisał już na forum, to proszę o info, podepnę wątek pod już istniejący.

 

SUGESTIA:

Jak Klient opłaci anulowaną transakcję, to SELLO zgłąsza to, oznaczając transakcją jaką "błędną" i wyróżniając ją czerwonym tłem rekordu transakcji. Dla mnie to działa i szybko umożliwia zidentyfikowanie aktualizacji transakcji. Sugeruję dodanie takiego samego zachowania Sello do wypisanych powyżej dwóch przypadków.

 

Proszę o komentarze i reakcje.

Dziękuję.

Link to postu
W dniu 19.03.2021 o 16:20, HotKey . napisał:

Sugeruję dodanie takiego samego zachowania Sello do wypisanych powyżej dwóch przypadków

Dzięki, dodamy obsługę takich scenariuszy. Aczkolwiek wydaje się, że obecny mechanizm powinien je również oznaczyć na czerwono - sprawdzimy i dodamy.

Link to postu
8 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Dzięki, dodamy obsługę takich scenariuszy. Aczkolwiek wydaje się, że obecny mechanizm powinien je również oznaczyć na czerwono - sprawdzimy i dodamy.

No właśnie chyba mi nie oznaczył, ew jestem gotów sprawdzić sugestie, może jakiś mój błąd, ale nie sądzę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...