Skocz do zawartości

BŁĄD PRZY WYDRUKU

Polecane posty

Dzień dobry!

Mam problem w jednym z podmiotów. Wchodzę przez konfigurację sprawozdań finansowych do modułu Wzorce wydruków RTF wyliczonych sprawozdań finansowych. Tam chcę stworzyć definicję ale to nie ważne bo nawet korzystając z wbudowanej definicji wprowadzenia do sprawozdania finansowego wyskakuje mi poniższy błąd:

 

obraz.png.b85fdd0754629a11653fd91c5f56fed4.png

Mam kilkadziesiąt podmiotów na Rewizorze a taki błąd wyskakuje mi tylko w jednym. Jakieś rozwiązanie może ktoś zna? Bo nawet jak je przejdę dalej to w podglądzie wydruku mam błędy autotekstów.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry.

 

Wydruk sprawozdania RTF bazuje na wyliczonym sprawozdaniu - wyliczone sprawozdanie dla takiego wydruku jest kontekstem, z którego pobierana są wartości niektórych autotekstów. Zresztą, jak nie ma wyliczonego sprawozdania, to operacja wydruku sprawozdania RTF jest wyszarzona. Jeżeli wybiera Pan opcję "Wypróbuj" w Konfiguracji, we wzorcach wydruków RTF wyliczonych sprawozdań finansowych, to program by wypróbować, próbuje znaleźć jakieś wyliczone sprawozdanie i na jego podstawie pokazać podgląd. Jeżeli takiego wyliczonego sprawozdania nie ma to pojawia się właśnie taki komunikat. Ten niekompletny podgląd będzie widoczny w przypadku posłużenia się autotekstem charakterystycznym dla wyliczonego sprawozdania, np "początek okresu sprawozdania finansowego". W tym zakresie pan Andrzej miał rację. 

 

Proszę w tym podmiocie wyliczyć jakieś sprawozdanie, może być zerowe - komunikat nie będzie się pojawiał.

Edytowane przez Roman Budzisz
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...