Skocz do zawartości

Wycofaj skutek magazynowy zbiorczo dla wielu dokumentów

Polecane posty

1 godzinę temu, maniootek • napisał:

Czy jest jeszcze gdzieś opcja "Wycofaj skutek magazynowy" dla wielu dokumentów na raz?

No jest tu:

1 godzinę temu, maniootek • napisał:

Zaznaczając kilka dokumentów, w menu Operacje pojawia się opcja "Wywołaj skutek magazynowy".

?

Link to postu

Ok już wszystko wiem. Opcja cofania skutku magazynowego jest np. w Fakturach zakupu ale w dokumentach magazynowych np. WZ już tego nie ma

image.png.98ca5a64055bba9f89c77d3b430d10ff.png

Edit: Widzę, że w dokumencie WZ nie ma takiej opcji jak "wycofaj skutek magazynowy" a rozszerzeniem Sfera udało mi się to zrobić. Dziwne

image.thumb.png.23455c249845be0d79d99d971854f190.png

Edytowane przez maniootek •
Link to postu
6 minut temu, maniootek • napisał:

Ok już wszystko wiem. Opcja cofania skutku magazynowego jest np. w Fakturach zakupu ale w dokumentach magazynowych np. WZ już tego nie ma

Mam co do tego wątpliwości, więc wyjaśnię działanie programu - wycofanie skutku magazynowego na dokumencie handlowym powoduje usunięcie powiązanego dokumentu magazynowego, więc odpowiednikiem tej operacji na dokumencie magazynowym byłaby po prostu operacja "Usuń", ale ogólne założenia programu nie pozwalają na takie operacje (operacje na dokumencie powiązanym wykonuje się od strony dokumentu głównego).

 

20 minut temu, maniootek • napisał:

Edit: Widzę, że w dokumencie WZ nie ma takiej opcji jak "wycofaj skutek magazynowy" a rozszerzeniem Sfera udało mi się to zrobić. Dziwne

Są operacje, które można wykonać z poziomu Sfery, gdyż nie pilnuje ich interfejs użytkownika, więc po prostu należy wiedzieć co się robi. Między innymi dlatego też ciągle powtarzam, że przed korzystaniem ze Sfery należy dobrze poznać działanie programu. 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...