Skocz do zawartości

portal biura raporty

Polecane posty

W dniu 12.04.2021 o 14:23, Krystyna Głód napisał:

Czy jest przewidziane w przyszłości, aby na portalu biura w funkcjonalności raporty pojawiały się także faktury wystawione przez biuro dla klienta?

Tak, chcemy rozwinąć funkcjonalność związaną z rozliczeniem biura z klientem biura.

W dniu 12.04.2021 o 14:23, Krystyna Głód napisał:

A także inne dokumenty, takie jak umowy pracownicze przygotowane przez biuro dla pracowników klienta wraz z załącznikami, aby klient sam sobie mógł je wydrukować.

Mamy w planach umożliwienie dostarczania dokumentów z biura do klienta (aby biuro nie musiało wysyłać dodatkowych dokumentów dla klienta innymi drogami, a mogło również przez PB, mam tu na myśli takie dokumenty jak np. pisma do urzędów, pisma do komorników, itd.) oraz analizujemy kwestie kadrowo-płacowe. Chętnie się dowiem jakie są potrzeby Państwa biura w tym zakresie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nawiązując do Pani odpowiedzi, to napewno umowy o pracę i umowy zlecenia, wraz ze wszystkimi załącznikami, jak informacja o warunkach zatrudnienia, oświadczenie zleceniobiorcy, pit-2 itp. a także np. skierowanie na badania lekarskie. Dodatkowo jeśli już mowa o sprawach kadrowych to również ewidencje czasu pracy lub listy obecności. My wysyłamy pracodawcom na początku miesiąca "pustą" listę obecności dla każdego pracownika, którą sobie podpisują, a potem jak wróci do nas to uzupełniamy nieobecności w programie gratyfikant i robimy miesięczne ewidencje czasu pracy, które pracodawcy podpisują i które się przechowuje potem do kontroli PIP.

Ponadto pisma do urzędów to jest bardzo dobry pomysł, teraz piszemy np. czynne żale lub prośby o przerachowanie i klient albo musi do nas przyjechać podpisać, albo mu wysyłamy emailem, a tak to mógłby pobrać z portalu i tylko przywieźć podpisane, albo sam wysłać.

 

Link to postu

A mam jeszcze pytanie, czy można na portalu biura ustawić gdzieś dane klienta, tak aby się drukowały na książce przychodów albo na liście płac? W tej chwili wydruki są bez jakiegokolwiek nagłówka i nie wiem czy tak jest to zrobione, czy coś musimy uzupełnić? I generalnie ja bym postulowała, żeby wygląd wydruku był bardziej zbliżony do tego, co można wydrukować z programu rachmistrz i gratyfikant, wydruki z programu są bardzo estetyczne i takie przejrzyste, a wydruk z portalu biura nie jest taki ładny i czytelny.

Link to postu

Dziękuję bardzo za szeroką wypowiedź odnośnie Państwa potrzeb.

 

20 godzin temu, Krystyna Głód napisał:

A mam jeszcze pytanie, czy można na portalu biura ustawić gdzieś dane klienta, tak aby się drukowały na książce przychodów albo na liście płac? W tej chwili wydruki są bez jakiegokolwiek nagłówka i nie wiem czy tak jest to zrobione, czy coś musimy uzupełnić?

Niestety w tym momencie nie można nic z tym zrobić, są to nasze niedopatrzenia względem wydruków.
W wersji nad którą aktualnie pracujemy, poprawiliśmy wygląd wydruków. Są dużo czytelniejsze. Dodaliśmy również mi.in. nagłówek z danymi klienta. Z tym że to są dalej wydruki widoku (wydruk będzie generowany z uwzględnieniem chociażby wybranych na widoku filtrów).
 

20 godzin temu, Krystyna Głód napisał:

I generalnie ja bym postulowała, żeby wygląd wydruku był bardziej zbliżony do tego, co można wydrukować z programu rachmistrz i gratyfikant, wydruki z programu są bardzo estetyczne i takie przejrzyste, a wydruk z portalu biura nie jest taki ładny i czytelny.

Tak jak pisałam wyżej, pracujemy właśnie nad czytelnością i estetyką wydruków. Dodatkowo w kolejnej wersji będziemy zajmować się wydrukami KPiR, tak by klient z poziomu portalu sam mógł wydrukować np. podsumowanie KPiR

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...