Skocz do zawartości

Zbiorcze tworzenie dokumentów sprzedaży i listów przewozowych SELLO

Polecane posty

Cześć , potrzebne wsparcie..

 przeglądam stronę, forum i szukam informacji jak generować zbiorczo dokumenty z Sello, duuuużo tu informacji a i dyskusji,

jednak potrzebowałabym konkretnej drogi ..  chciałabym uniknąć błędów ( w miarę mozliwości 🙃 ) bo czasu mało a paczek dużo :)

 

 Czy mogę otrzymac link czy tez opis jak przygotować Subiekta, na jakie parametry zwrócić uwagę ..  czy jest może jakiś filmik instruktażowy czy tez screeny opisujące  kolejność działań .. 

Jak podzielić paczki na grupy, wg czego Sello daje możliwosc grupować paczki,  czy biorąc po uwagę formę płatności czy tez opcje dostawy ..?

Słyszałam o możliwości nadania cechy. 

Proszę o informację lub wskazać gdzie szukać konkretnej odpowiedzi. 

Mile widziane tez info o listach przewozowych bezpośrednio z Sello.

Pozdrawiam, Irmina

 

 

Link to postu
54 minuty temu, Irmina Zakaszewska napisał:

jak generować zbiorczo dokumenty z Sello

Trzeba mieć tu zaznaczone odpowiednio:

obraz.png.0cd69301890707f912e3d10a988c6b73.png

 

 

58 minut temu, Irmina Zakaszewska napisał:

Jak podzielić paczki na grupy, wg czego Sello daje możliwosc grupować paczki,  czy biorąc po uwagę formę płatności czy tez opcje dostawy ..?

Słyszałam o możliwości nadania cechy. 

PACZKI lub TRANSAKCJE możesz na liście wizualnie "podzielić" wg istniejącch filtrów w każdej sekcji Sello:

obraz.png.85699bf5edcef6442cb3fa6bb3035d5d.png

 

 

 

57 minut temu, Irmina Zakaszewska napisał:

jak przygotować Subiekta

Moim zdaniem, jeśli Subiekt działa tak jak oczekujesz, to nie ma potrzeby korygowania ustawień. Przyglądaj się na bieżąco i dokonuj ew. korekt wg potrzeb.

 

 

Godzinę temu, Irmina Zakaszewska napisał:

Proszę o informację lub wskazać gdzie szukać konkretnej odpowiedzi. 

Tutaj :) zawsze aktualne wskazówki.

Pod F1.

 

Do Sello warto podejść praktycznie. Zacząć pomału wdrażać a w trakcie pojawią się pytanie - wówczas o wiele łatwiej udzielić konkretnej pomocy.

 

 

 

  • Lubię to 2
Link to postu
17 godzin temu, Irmina Zakaszewska napisał:

Słyszałam o możliwości nadania cechy. 

Tak, w Ustawienia ==> Słowniki ==> Cechy transakcji można sobie dodać cechy dla transakcji a następnie w samych transakcjach te cechy nadawać pojedynczo (w oknie transakcji) lub zbiorczo (zmianami zbiorczymi Ctrl+B), następnie po nich filtrować itp. Można również w aukcji ustawić automatyczne nadawanie cech transakcji, która do tej aukcji powstanie.

Również dla towarów można definiować cechy.

17 godzin temu, Irmina Zakaszewska napisał:

Czy mogę otrzymac link czy tez opis jak przygotować Subiekta

Bardziej istotne są ustawienia Sello w parametrach połączenia z Subiektem. Tutaj trzeba się przyjrzeć i ustawić sposób synchronizacji Sello z Subiektem. W samym Subiekcie w zasadzie trzeba tylko oznaczyć towary do serwisu aukcyjnego aby były one dostępne w Sello. Zalecam również włączenie od razu nowego synchronizatora Subiekta (w parametrach), gdyż obecnie nad nim pracujemy i go rozwijamy. Stary synchronizator będzie usunięty za jakiś czas.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...