Skocz do zawartości

PPK - deklaracja zerowa

Polecane posty

Jaka to instytucja finansowa?
Niestety nie poinformowano nas - producentów oprogramowania - że zostały zmienione tak ważne założenia.

 

Jeśli potwierdzimy te zmiany to oczywiście jak najszybciej wprowadzimy stosowną poprawkę - niestety nie zdążymy już do wersji v35, która jest na ostatnim etapie "wypuszczania".

 

Na dzień dzisiejszy należałoby wyedytować plik z raportem i usunąć stosowny zapis.

Link to postu

Przepraszam, napisałam i zajęłam się innymi problemami.

PPK prowadzi Santander (podobno zmienili to w ubiegłym tygodniu), a pracowników jest więcej, a tylko jeden zerowy. Skoro nie ma możliwości usunięcia programowo, a pracownik jest tylko jeden, spróbujemy skasować zapis w xml. Mam nadzieję, że zmianę w programie uda się wprowadzić w przyszłym miesiącu. 

Link to postu

Po wymianie korespondencji z Agentem Transferowym uzyskaliśmy informację, że rzeczywiście portal Santandera został zaktualizowany pod tym kątem, ale zmiana miała dotyczyć tylko korekt, ale Agent przez pomyłkę zmienił także kontrolę pliku dla zwykłych raportów ze składkami.

Agent zapewnił, że przywrócił już poprzedni sposób kontrolowania pliku ze składkami więc nie powinny już występować opisane przez klienta problemu.

Prosimy o sygnał czy rzeczywiście tak jest.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...