Skocz do zawartości

Uprawnienia, drobna sugestia

Polecane posty

Do nowego modułu uprawnień, przydała by się standardowa lista zakładek, jak w innych obiektach z:

- listą użytkowników przypisanych do uprawnienia - teraz muszę wejść w każde uprawnienie, aby sprawdzić kto je ma, a do przeglądania, lepsza by była lista w zakładce

- lista ról użytkowników, do których jest przypisane uprawnienie

Dodatkowo, skoro mamy już taką fajną listę uprawnień, to fajnie jakby były na niej pokazywane znaczki N dla nowo dodanych w aktualizacji uprawnień - czasem zmieniacie coś w uprawnieniach, nie zawsze jest to potem łatwe do odnalezienia na liście zmian, a tak po aktualizacji, szybki przegląd tego modułu i wiem co mogę poprawić.

Link to postu

Tak, tylko sugerowałbym dwie zakładki - jedna to użytkownicy, druga to role, bo chyba bardziej pasuje do nomenklatury całego systemu. Można by je dodatkowo obiektowo podłączyć, bo jakbym sprawdzał jakieś uprawnienie, zobaczył nieporządanego użytkownika, to z chęcią bym go otworzył, do sprawdzenia kompletu jego uprawnień, podobnie z rolą, bo może więcej jest tam "baboli" - samo poprawienie z poziomu uprawnienia jest super, a to dało by jednak możliwość analizy konkretnego użytkownika, czy roli, bez konieczności przechodzenia w inną zakładkę.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Aby nie wrzucać nowego wątku, dodam tutaj. Coś jest nie tak z listą Uprawnienia, a dokładnie z zakładką Użytkownicy, którym przypisano uprawnienie. U mnie w tej zakładce pokazują się w praktyce wszyscy pracownicy, bez względu na to, czy mają to uprawnieni czy nie. Chyba nie działa do końca dobrze

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...