Skocz do zawartości

Podsumowanie kolumn na FS

Polecane posty

Witam

Czy ktoś może zagłębiał się w temacie możliwości odblokowania sumowania kolumn (chodzi konkretnie o wartość netto) w oknie dialogowym podczas wystawiania faktury sprzedaży. Wiem, że można tą wartość podejrzeć na zakładce VAT, ale klient bardzo by chciał widzieć sumaryczną wartość netto podczas wystawiania dokumentu.

Link to postu
14 minut temu, Mariusz Kochan napisał:

Czy ktoś może zagłębiał się w temacie możliwości odblokowania sumowania kolumn (chodzi konkretnie o wartość netto) w oknie dialogowym podczas wystawiania faktury sprzedaży

Oczywiście.

Włącza się tę możliwość w parametrach dokumentu, po spełnieniu warunku jak niżej

obraz.png.c2068170d46e645c0e613b48fcf78d9c.png

  • Lubię to 1
Link to postu
33 minuty temu, Mariusz Kochan napisał:

Czy ktoś może zagłębiał się w temacie możliwości odblokowania sumowania kolumn (chodzi konkretnie o wartość netto) w oknie dialogowym podczas wystawiania faktury sprzedaży.

Zakładam, że każdy, kto zajmuje się serwisem programów.

 

34 minuty temu, Mariusz Kochan napisał:

Wiem, że można tą wartość podejrzeć na zakładce VAT, ale klient bardzo by chciał widzieć sumaryczną wartość netto podczas wystawiania dokumentu.

Jest jeszcze trzecia możliwość (dostępna w standardzie) - informator dokumentu (Ctrl+Spacja) - ja mam skonfigurowany tak (formatowaniem warunkowym podświetlam sobie informacje, które mnie najbardziej interesują) :

 

Informator.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...