Skocz do zawartości

Urlop wypoczynkowy

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie mam urlop pracownika od 12.04-23.04 chciałam sprawdzić jak program liczy urlop przy wprowadzeniu ciągłości razem z weekendami i pojawił się problem ponieważ zawyża wynagrodzenie urlopowe. Praca od poniedziałku do piątku czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki jest problem i czy mogę tak wprowadzać urlop?

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

 

 

Link to postu
10 godzin temu, Małgorzata Zielińska napisał:

Mam pytanie mam urlop pracownika od 12.04-23.04 chciałam sprawdzić jak program liczy urlop przy wprowadzeniu ciągłości razem z weekendami i pojawił się problem ponieważ zawyża wynagrodzenie urlopowe. Praca od poniedziałku do piątku czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki jest problem i czy mogę tak wprowadzać urlop?

Biorąc pod uwagę że nie podała Pani absolutnie żadnych szczegółów nie ma szans żeby ktokolwiek wyjaśnił jaki jest problem. 

Proszę skorzystać z analizatora wypłaty (pr. kl. myszy, albo F9). Tam zobaczy Pani szczegóły wyliczeń.

 

A urlop jak najbardziej może Pani wprowadzać "w jednym kawałku"

Link to postu
11 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Biorąc pod uwagę że nie podała Pani absolutnie żadnych szczegółów nie ma szans żeby ktokolwiek wyjaśnił jaki jest problem. 

Proszę skorzystać z analizatora wypłaty (pr. kl. myszy, albo F9). Tam zobaczy Pani szczegóły wyliczeń.

 

A urlop jak najbardziej może Pani wprowadzać "w jednym kawałku"

Panie Andrzeju dziękuje za odpowiedź niestety nie jestem w stanie podać więcej informacji ponieważ ja tylko wprowadza wszelkie nieobecności w programie a wyliczaniem wypłat zajmuje się inna osoba która poprosiła mnie o wyjaśnienie problemu.

Osobiście dopiero zaczynam pracować na tym programie więc zastanawiałam się czy to nie ja coś źle wprowadzam. 

A czy mógłby mi Pan podpowiedzieć czy w programie można to jakoś ustawić w ustawieniach żeby nie liczyło weekendów?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...