Skocz do zawartości

EPP i trudne przypadki

Polecane posty

Dzień dobry,

Próbuję zaimportować do rewizora duży pakiet danych z zewnętrznego systemu.

Często miewam przypadki, że import nie kończy się sukcesem. Co gorsze niezależnie od  zaznaczenia lub nie "W przypadku wystąpienia błędu przerwij import" dane zaczytują się do momentu gdy błąd wystąpił. I teraz:

Czy istnieje jakiś mechanizm, który nie pozwoli mi wczytać ponownie zapisów, które już się zaczytały poprzednim razem?

Gdzie jest log mówiący co jest nie tak z plikiem, że wywaliło błąd?

 

Brakuje mi funkcji, która przerywa cały proces pozwalając na naprawę struktury pliku i ponowne wczytanie bez wystąpienia błędu.

Albo na liście dokumentów do zaimportowania zaznaczenie tylko tych, które nie są jeszcze zaimportowane.

 

 

Link to postu
Godzinę temu, Marek Hałas napisał:

Próbuję zaimportować do rewizora duży pakiet danych z zewnętrznego systemu.

Polecam podzielić na mniejsze pakiety.

 

Godzinę temu, Marek Hałas napisał:

Często miewam przypadki, że import nie kończy się sukcesem. Co gorsze niezależnie od  zaznaczenia lub nie "W przypadku wystąpienia błędu przerwij import" dane zaczytują się do momentu gdy błąd wystąpił. I teraz:

Czy istnieje jakiś mechanizm, który nie pozwoli mi wczytać ponownie zapisów, które już się zaczytały poprzednim razem?

Tak, ale tylko poprzez rozwiązania dodatkowe.

 

Godzinę temu, Marek Hałas napisał:

Gdzie jest log mówiący co jest nie tak z plikiem, że wywaliło błąd?

Nie ma nic innego poza tym co wyświetla się w programie.

 

Godzinę temu, Marek Hałas napisał:

Brakuje mi funkcji, która przerywa cały proces pozwalając na naprawę struktury pliku i ponowne wczytanie bez wystąpienia błędu.

Próby / testy powinno się wykonywać na kopii podmiotu.

 

Godzinę temu, Marek Hałas napisał:

Albo na liście dokumentów do zaimportowania zaznaczenie tylko tych, które nie są jeszcze zaimportowane.

To nie jest takie proste (na przykład operacje bankowa nie mają unikalnych numerów) i jest to funkcjonalność, którą mógłby wprowadzić tylko InsERT, więc polecam skupić się na możliwościach, które można wykorzystać we własnym zakresie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...