Skocz do zawartości

Allegro minikurier24 problem


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez MARCIN e-kupowanie.pl,

Polecane posty

Witam, 

Do tej pory korzystałem tylko z allegro paczkomaty. Wczoraj dodałem do ofert allegro minikurier24. Ktoś kupił za pomocą dostawy minikurier24 lecz niestety przy pobieraniu transakcji do sello wyskakuje w raporcie błąd  "dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru" i niestety sello nie pobiera transakcji. Dodałem allegro minikurier24 do sello pod ten sam token co miałem allegro paczkoamty. Proszę o podpowiedź jak rozwiązać problem. W menagerze inpost normalnie widzę tą przesyłkę z wysyłką na adres. 

Link to postu
15 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.1 napisał:

obraz.thumb.png.3551dea9601b9f74d72d956f005c6669.png

Tu gdzie strzałka ustaw odpowiednio i skonfiguruj ShipX pod konfiguracja, no chyba, że już tam jest wpisane wszystko.

Mam to wypełnione, token dodałem ten sam co mam na allegro paczkomaty.
Nie wiem dlaczego ale błąd wskazuje na to jakby sello nie wykrywał , że dostawa będzie do domu tylko myśli , że dostawa będzie do paczkomatu i dlatego mam ten błąd w raporcie "dostawa do paczkomatu wymaga podania jego numeru". Dodałem zdjęcie z tym jak mam to wypełnione 

insert.png

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 24.04.2021 o 19:19, MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.39.0 napisał:

obraz.thumb.png.3551dea9601b9f74d72d956f005c6669.png

Nie ubezpieczasz?

Ja niedawno sprawdzałęm po WzA i ubezpieczenia nie przechodziły mi chyba od bardzo dlugiego czasu i doszukałem się tego przełącznika "kopie z kwoty pobrania / wartości transakcji". Chociaż INPOST do 5000zł ma chyba w cenie, ale pozostali kurierzy - posprawdzaj.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...