Skocz do zawartości

Obsługa Zamówień od klienta (ZK) z Subiekta w Sello

Polecane posty

Witam ,

Być może podobny wątek był już kiedyś utworzony, ale nie mogę go odnaleźć na forum. Czy w Sello mam możliwość obsługi dokumentów ZK/ZK+R utworzonych w Subiekcie?

 

Jestem w takiej sytuacji, że zamówienia ze sklepu trafiają mi do Subiekta w postaci dokumentów ZK. Subiekt niestety nie pozwala grupowe utworzenie dokumentów końcowych na podstawie ZK. Każde zamówienie należy więc odklikiwać osobno. Myślałem, aby w celu masowego tworzenia PA/FS wykorzystać program Sello, a następnie za pomocą Prostej Paczki stworzyć listy przewozowe. 

 

Link to postu

Aby zwiększyć zakres możliwych rozwiązań:

1. ProstaPaczka  może wystawiać dokument końcowy przed przygotowaniem listu., więc może nie być konieczności grupowego wystawiania dokumentów
2. Jeżeli jest to Subiekt GT to ProstaPaczka może też wystawiać dokumenty sprzedaży zbiorczo (dla wielu zaznaczonych zamówień) jakby ktoś wolał wystawić dokument przed rozpoczęciem kompletacji albo w innym procesie niż przygotowanie listu

 

Link to postu

 

35 minut temu, Piotr Taraszkiewicz napisał:

Aby zwiększyć zakres możliwych rozwiązań:

1. ProstaPaczka  może wystawiać dokument końcowy przed przygotowaniem listu., więc może nie być konieczności grupowego wystawiania dokumentów
 

 

Właśnie widziałem opcję wystawienia dokumentu końcowego przez PP, ale chyba nie wystawia ona zwykłych paragonów, a paragony imienne, a muszę niestety dokumenty fiskalizować na drukarce fiskalnej. Spróbuję tę kwestię ustalić jeszcze z księgową

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...