Skocz do zawartości

Nie generuje wypłaty

Polecane posty

Witam,

po aktualizacji programu, Gratyfikant nie generuje mi wypłaty dla pracownika (w miejscu, gdzie zawsze jest wynik generowania OK tym razem jest puste pole), który przebywa cały miesiąc na zasiłku chorobowym (kontynuacja L4 od początku roku).  Jeśli wpiszę chociaż 1 dzień przepracowany- nadal nie nalicza wypłaty (nadal przysługuje zasiłek chorobowy, pracownik zatrudniony kilka lat).

Edytowane przez Michalina Wi
Link to postu

Dzień dobry,
jaka jest to wersja programu dokładnie? Czy wypłatę na kolejny miesiąc można naliczyć? Jaki jest miesiąc otwarty w programie? Jak wygląda wyliczenie zestawienia o nazwie Raport o rozliczeniu ewidencji? Proszę spróbować wykonać czynności opisane w tym temacie e-Pomocy i spróbować wyliczyć wypłatę jeszcze raz.

Link to postu

Wersja najnowsza 1.66 SP3 HF, wypłaty nie nalicza na żaden miesiąc. Miesiąc otwarty kwiecień- nie można go zamknąć, rozliczyć. Raport o rozliczeniu wypłat - puste pole .

Raport o rozliczeniu ewidencji jest x przy wypłacie głównej (nie mogę w żaden sposób naliczyć tej głównej wypłaty).

Prace serwisowe na bazie danych nie dały żadnego skutku, niestety nadal nie mogę utworzyć wypłaty dla tego jednego pracownika.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...