Skocz do zawartości

kalendarz - zmiana

Polecane posty

Dzień dobry

 

Muszę zmienić kalendarz,, zamiast biurowego 8h na równoważny. Muszę to zastosować w miesiącach styczeń-marzec. W obecnej chwili wszyscy mieli kalendarz biurowy 8h jednak przy drukowaniu miesięcznej ECP pojawiają się nadgodziny. Chciałam w umowach zmienić okresy od których dany kalendarz będzie obowiązywał, jednak system blokuje mi zmianę. Jak mogę to zrobić? 

kalendarz zmiana.jpg

Link to postu

Wszystko jest napisane w komentarzu do ostrzeżenia, które Pani pokazała - proszę najechać na kłódkę.

Akurat to pole jest blokowane, bo data pierwszego wiersza w tym miejscu nie może być inna niż data rozpoczęcia umowy.

Można albo zmienić ten pierwszy kalendarz, albo dodać kolejny od wybranej (późniejszej) daty.

 

Ale obawiam się, że i jedna, i druga moja propozycja może być niewykonalna jeśli w tym okresie wprowadzano już jakieś zmiany godzin przepracowanych lub absencje.

Taka operacja wsteczna często jest niemożliwa.

Link to postu

Po prostu prowadzić wszystko na bieżąco, a nie nadrabiać zaległości po 3-5 miesiącach.

W Gratyfikancie nexo i tak bardzo dużo rzeczy można edytować, zmieniać wstecznie, ale tam gdzie powiązań między danymi jest za dużo możemy udostępnić takich zmian.

Może wystarczy w tych zaległych okresach coś zmienić tylko punktowo, a kalendarze zmienić nie od stycznia tylko od maja?

Proszę dokładniej opisać problem to może uda się coś podpowiedzieć.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...