Skocz do zawartości

Nowa forma dostawy Allegro Punkty - błąd przy tworzeniu etykiet.

Polecane posty

W dniu 8.11.2023 o 12:20, Bartosz Rosa napisał:

Hmm. I dotyczy to tylko UPSa? Nie bardzo widzę powód dla którego miałoby to nie działać tylko dla jednego kuriera. 

Ja chyba znalazłem. Ja UPSa (Allegro Kurier UPS) oraz Allegro Kurier Pocztex (czyli te z którymi mam problem) nadaje przez WzA przez Sello. Tworząc paczki dla takich transakcji (przyciskiem Utwórz paczki) wyskakuje błąd:

Cytat

Nieprawidłowy rozmiar paczki dla danego typu dostawy.

image.png.e2b02c9ff6b66293ac404fce8ed09131.png

Dzieje się tak tylko w przypadku, gdy dla danej transakcji jest więcej niż 1 liczba paczek do utworzenia

image.thumb.png.acc52c3d5d8b35220cda62bea2d9b07a.png

W paczce jest jedna pozycja towary z ilością np. 4 i tyle samo jest paczek do serwisu.

Oczywiście w transakcji jest ustawione, żeby rozdzielało towary na paczki wg serwisu.

image.png.82b29f22d902d06bb0ca2ef0be98f7d0.png

 

w konfiguracji WzA w Sello mam ustawione rozmiary w taki sposób (domyślny)

image.png.1431b15a45a031b28104ff6db2cf4e0f.png

w towarach w Sello nie mam ustawionych rozmiarów (wszystkie moje towary mają wpisane wymiary 0x0x0)

image.png.cfa7a9e6f4cfe3f7f57c0aa102c236bb.png

 

Próbowałem zmieniać te rozmiary paczki na 1x1x1 oraz w konfiguracji WzA też zmieniałem na rozmiar 1x1x1 ale to nic nie dało.

 

 

Jeżeli tworze takie paczki ręcznie (przycisk Utwórz paczkę zamiast Utwórz paczki) to zmieniam liczbę sztuk w paczce na 1 dla każdej paczki i przechodzi proces prawidłowo.

 

Dodam, że dla transakcji gdzie format wysyłki to INPOST (nadawany przez Sello), gdzie nie ma wymiarów paczki tylko gabaryty to wszystko rozdziela prawidłowo (tworzy prawidłową ilość paczek)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...