Skocz do zawartości

Pola własne - zmiany zbiorcze

Polecane posty

30 minut temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

Cechy służą nam do czegoś innego.

Towar może mieć przypisanych wiele cech, na różne potrzeby, na przykład z różnymi prefiksami.

 

31 minut temu, Paweł Oleksiewicz napisał:

W sumie to chyba prośba do Insert, żeby zerknęli na możliwość rozszerzenia zmian pól własnych. 

Dostawca programu powinien wyjaśnić, że "to tak nie działa", oczywiście InsERT jako autor programu może zrealizować każdą funkcjonalność, ale to nie oznacza, że zrealizuje każdą potrzebę, każdego użytkownika programu, zwłaszcza kiedy potrzebę taką można zrealizować poprzez rozwiązanie dodatkowe.

 

Ponadto forum nie służy do poruszania takich tematów (zgłaszania sugestii co do rozwoju programu):

 

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Witam w Nowym Roku, 

 

Wracam do tematu. Nie mam pomysłu jak zrobić najprościej zmianę zbiorczą. 

Proces wygląda tak:

Tworzymy IWc - każda dla danej półki, zamykamy IWc. Na tych dokumentach chciałbym zbiorczo zmienić np. Uwagi. Nie mogę zaznaczyć wszystkich pozycji i dokonać zmiany zbiorczej. W kartotece Towary i usługi zaznaczać towary można a na dokumentach nie można. 

 

Pozdrawiam.

Link to postu
W dniu 4.01.2022 o 17:14, Paweł Oleksiewicz napisał:

Wracam do tematu. Nie mam pomysłu jak zrobić najprościej zmianę zbiorczą. 

Odpowiedź jest dość oczywista - skoro program nie posiada takiej funkcjonalności to:

  • należy poprawić każdy dokument oddzielnie
  • zamówić taką usługę
  • zamówić rozwiązanie dodatkowe, które to zrealizuje (na kolejną inwentaryzację)

 

W dniu 4.01.2022 o 17:14, Paweł Oleksiewicz napisał:

W kartotece Towary i usługi zaznaczać towary można a na dokumentach nie można. 

Potwierdzam, że tak działa program.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...