Skocz do zawartości

Synchronizacja cen produktów z Subiektem

Polecane posty

Chciałbym zapytać czy istnieje na sello synchronizacja cen produktów z systemem Subiekt

Pytam, ponieważ w Subiekcie mam ustawione ceny wszystkich produktów na 0 zł i zależy mi, aby uniknąć sytuacji w której każdy z wystawionych produktów otrzyma taką cenę.

Natomiast jeśli jest tak synchronizacja, jest może jakaś możliwość, aby ją wyłączyć ?

Pozdrawiam 

Link to postu

Wszelkie synchronizacje automatyczne w Sello trzeba najpierw włączyć lub świadomie wywołać. Zmianę cen w Allegro na ceny z Subiekta można wywołać tylko ręcznie (funkcja Aktualizuj ceny z systemu sprzedaży), nie ma więc obawy, że wykona się sama, poza świadomością użytkownika. Poza tym, zmiana ceny na 0 prawdopodobnie nie przejdzie albo na etapie ustawiania tej ceny w Sello albo Allegro nie pozwoli ustawić takiej ceny.

 

Natomiast sama synchronizacja cen z Subiekta do towarów w Sello oczywiście jest i w Sello towary będą miały taką cenę jaka jest w Subiekcie. Ale jak wspomniałem wyżej samo się to na Allegro nie przeniesie. Warto tylko zwrócić uwagę przy wystawianiu towarów na aukcji, bo wtedy z towaru wczytywane są dane do aukcji, w tym również cena, którą oczywiście można zmienić już w Aukcji przygotowanej, lub na etapie jej tworzenia z towaru.

 

 

 

  • Lubię to 1
Link to postu
19 godzin temu, HotKey . napisał:

Przydałaby się taka sama synchronizacja cen jak jest synchronizacja ilości towarów.

Hmmm... z tego co zauważyłem, przydałoby się również sama synchronizacja opisów oraz zdjęć jako oddzielna synchronizacja, ponieważ gdy nastąpi automatyczna synchronizacja stanów to do 4000 aukcji trzeba trochę poczekać.

 

Tak więc jeśli chodzi o synchronizator to fajnie by było jakby była osobna opcja:

- Do wysłania zmian stanów

- Do wysłania cen

- Do wysłania zdjęć, opisów i reszta

  • Lubię to 2
Link to postu
38 minut temu, Mariusz Kownacki napisał:

Hmmm... z tego co zauważyłem, przydałoby się również sama synchronizacja opisów oraz zdjęć jako oddzielna synchronizacja, ponieważ gdy nastąpi automatyczna synchronizacja stanów to do 4000 aukcji trzeba trochę poczekać.

 

Tak więc jeśli chodzi o synchronizator to fajnie by było jakby była osobna opcja:

- Do wysłania zmian stanów

- Do wysłania cen

- Do wysłania zdjęć, opisów i reszta

BINGO !

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...