Skocz do zawartości

Problem z rozmiarem przesyłek

Polecane posty

Mam problem z ustawieniem rozmiarów przesyłek, szukałem w ustawieniach, lecz niestety nie potrafię tego znaleźć.

Dodatkowo chciałem od razu zapytać, czy jest możliwość przypisania do danej aukcji rozmiaru przesyłki, tak że gdy ktoś zakupi produkt, podczas tworzenia paczki od razu pojawi się prawidłowy rozmiar ?

Bardzo proszę o pomoc,

Pozdrawiam 

 

 

Przechwytywanie.PNG

Link to postu

Proszę wejść w słownik dostaw na dostawę wybraną w tej transakcji (czyli Paczkomaty 24/7 InPost po przedpłacie) i sprawdzić jaka jest włączona synchronizacja z serwisami kurierskimi. W jej konfiguracji prawdopodobnie zamiast usługi Paczkomaty jest wybrana inna (kurier).

 

obraz.png.fa927d3be7f2c0e72259f6b4bf301227.png

Poniżej można wybrać gabaryt domyślny dla tej dostawy oraz określić szablon gabarytu, który może być wyliczony w jakiś sposób bądź też pobrany z dedykowanego pola własnego w towarze o nazwie gabaryt_paczkomat.

Gabaryt domyślny należy zatem określić w polu własnym w towarze powiązanych z aukcją a nie w samej aukcji.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Jeśli by przyjąć, że szerokość i długość w paczkomatach są stałe i w towarach nieistotne, zaś istotna jest tylko wysokość i limity 8, 19, 41 dla paczkomatów to można spróbować poniższego rozwiązania:

 

[Towar::PWZ::wysokosc | is_less_equal=`8` | then=`A` | is_less_equal=`19` | then=`B` | is_more=`19` | then =`C`]

W zależności od wysokości ustawi się wtedy gabaryt A, B lub C.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...