Skocz do zawartości

Cuk - 2 podczas wysyłki wyświetla się błąd o niepoprawnym statusie semantycznym dokumentu.

Polecane posty

Oczywiście. Dlaczego zmienili Państwo CUK 1, z którym było wszystko dobrze na Cuk 2 który nie wchodzi na konto urzędu skarbowego? 

Nie wiem czy Państwo wiedzą ale mamy naliczane odsetki za to że nie możemy wysłać deklaracji Cuk , co nie jest naszą winą. 

Bardzo proszę o szybkie poprawienie błędu i sprawdzenie czy działa. 

Link to postu
Godzinę temu, Kamil Goleń napisał:

Czy po aktualizacji programu do najnowszej wersji wygenerował Pan na nowo deklarację CUK?

Księgowa twierdzi, że usunęła starą i wygenerowała na nowo. Ale ja sam tego nie robiłem - raczej ksiegowa jest odpowiedziałna - ale jednak tylko raczej.

Link to postu
2 minuty temu, BTCH Gdańsk Krzysztof Jagodziński napisał:

Księgowa twierdzi, że usunęła starą i wygenerowała na nowo. Ale ja sam tego nie robiłem - raczej ksiegowa jest odpowiedziałna - ale jednak tylko raczej.

Zadzwoniłem jeszce raz i Pani Księgowa zapiera się, ze 2 x specjalnie usuwała i wyliczała i jednk nie pomogło.

Link to postu
19 godzin temu, Maciej Mucha napisał:

Dlaczego zmienili Państwo CUK 1, z którym było wszystko dobrze na Cuk 2 który nie wchodzi na konto urzędu skarbowego? 

Nie my go zmieniliśmy, a Ministerstwo Finansów. W programie deklaracja CUK-2 jest zrobiona według schemy udostępnionej przez MF, dostępnej tutaj.
Aktualnie badamy sprawę, jak będę znał jakieś konkrety, niezwłocznie o nich tutaj napiszę. Proszę o cierpliwość.

Link to postu
W dniu 19.06.2021 o 16:52, Maciej Mucha napisał:

Niestety dalej jest jakiś błąd po wczytaniu pliku,

Dla uspokojenia - ten "jakiś" błąd jest konkretny i może Pan z nim sobie poradzić, nawet jeśli InsERT nie zdąży z poprawką.

Element 'http://crd.gov.pl/wzor/2021/04/21/10590/:P_29' jest nieprawidłowy - wartość '12459.75' jest niepoprawna zgodnie z typem danych

Chodzi o to że pole P_29 powinno być liczbą całkowitą, a ma miejsca po przecinku.

Jeśli wyeksportuje Pan CUK do pliku to znajdzie Pan w nim taki fragment:

<P_29>2459.75</P_29>

Problemem jest to co zaznaczyłem na czerwono.

Wystarczy w dowolnym edytorze usunąć to ".75" i da się wysłać.

Jednego nie jestem pewien w tej chwili - czy to się powinno zaokrąglić do 2460 czy obciąć do 2459.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...