Skocz do zawartości

Jak zmienić konfiguracje wysyłki UPS na wartości stałe

Polecane posty

Witam 
Otóż mam problem z wysyłką Allegro UPS. Posiadam za długą nazwę firmy przez co UPS nie chce mi jej przepuścić i jestem zmuszony skrócić nazwę firmy. Jak mam to zrobić próbuje wprowadzić w SELLO stałą nazwę, a on nadal nie pozwala mi przejść dalej, dodatkowo chciałbym, żeby waga paczki wynosiła zawsze 10 nie zależnie od faktycznej wagi paczki.
W załączniku przesyłam błąd SELLO

1.JPG

dane config.JPG

Link to postu
4 minuty temu, Ewelina Kasińska napisał:

Witam 
Otóż mam problem z wysyłką Allegro UPS. Posiadam za długą nazwę firmy przez co UPS nie chce mi jej przepuścić i jestem zmuszony skrócić nazwę firmy. Jak mam to zrobić próbuje wprowadzić w SELLO stałą nazwę, a on nadal nie pozwala mi przejść dalej, dodatkowo chciałbym, żeby waga paczki wynosiła zawsze 10 nie zależnie od faktycznej wagi paczki.
W załączniku przesyłam błąd SELLO

1.JPG

dane config.JPG

Co do pierwszej części zapytania o dłuższą nazwę firmy, to się nie wypowiem :)

Natomiast, jeżeli chodzi o wagę przesyłki, możesz wpisać w pole "Masa" [Paczka::Masa | add=`10`]

Co prawda jest to komenda, żeby do wagi paczki doliczało 10 kg, ale jeżeli nie masz ustawionej wagi w Subiekcie, to do 0 doliczy 10 kg i waga paczki wyjdzie 10 kg :)

Taka wiesz amatorska podpowiedź, która nam pomogła :)

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...