Skocz do zawartości

Pełna wersja 1.66 SP4 HF1

Polecane posty

Dzień dobry,

U klienta jest sobie komputerek, który nie ma dostępu do Internetu. Wczoraj wieczorem zaktualizowałem Subiekta do wersji 1.66 SP4 HF1. Natomiast na tym komputerze aktualizacja odbywa się przez ten pełny pakiet instalacyjny, który nie pobiera ze stron MS paczek. Niestety InsERT wczoraj na publicznym FTP umieścił już wersję 1.67. Skąd ewentualnie pobrać ten pakiet w wersji 1.66.SP4 HF1?

Link to postu

Wszystkie historyczne aktualizacje naszego oprogramowania znajdują się tutaj. Natomiast pełny plik instalacyjny do wykorzystania off-line znajduje się tylko i wyłącznie w aktualnej wersji na naszej stronie tutaj. Można zainstalować wersję najnowszą z pliku do wykorzystania off-line z wszystkimi komponentami SQL, usunąć sam pakiet InsERT GT i zainstalować z pliku dostępnego na naszym FTP wersję starszą.

Link to postu

w biurach rachunkowych w WIADOMOSCIACH nie widać aktualizacji 1.67 - przez co automatycznie nie można jej zainstalować - trzeba ja ściągać przez FTP 

z czego to wynika, mija już 6 dni od jej wydania - nie ma jej z tego powodu w opcji pobierz i zainstaluj w programach insert 

Czy jest jakiś błąd w tej wersji i została wycofana z dystrybucji dla biur?

Mam kilka biur - wszędzie jest ta sama sytuacja 

u pojedynczych klientów indywidualnych ta wersja się pojawiła (nie u wszystkich )?

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...