Skocz do zawartości

PRZENOSZENIE KLIENTA MIĘDZY BIURAMI Z PORTALEM

Polecane posty

Dobry wieczór,

Jakiś czas temu zgłaszałem taką sugestię... Może już udało się stworzyć takie rozwiązanie. A mianowicie chodzi mi o klienta, który korzysta z Portalu Biura oraz Subiekta123, do których ma dostęp dzięki licencji Biura A. Jednak ten klient decyduje się zmienić księgowego na Biuro B. Jeżeli Biuro B również pracuje na linii INSERT NEXO i korzysta z takich rozwiązań to czy można przenieść klienta z Biura A do Biura B zachowując całą historię dokumentów i informacji na Portalu oraz Subiekcie123?

Link to postu

Dzień dobry

 

Ja odpowiem w zakresie Subiekta 123 - jeśli klient zmieni biuro i nowe biuro udostępni mu nową licencje, to klient zachowa dostęp do wszystkich swoich danych i nadal będzie pracować na tym samym podmiocie w S123. Podobnie jest wtedy, gdzie klient rezygnuje z licencji biurowej i zaczyna opłacać swoją indywidualną licencję.

Link to postu

Niestety nie jest to proste zagadnienie. Powoli zmierzamy w kierunku lepszej obsługi takich przypadków.
 

Na początek uprościmy procedurę w przypadku zmiany NIPu przez biuro (teraz również wymaga odrejestrowania i ponownego zarejestrowania klientów biura). Nie będzie wymagane ponownie udostępnienie usług Portalu Biura, a dane zostaną w pełni zachowane. 


Co do przypadku, o którym Pan mówi, sprawa nie jest już tak oczywista. Przeniesienie klienta z jednego biura do drugiego wymaga podjęcia czynności serwisowych po naszej stronie. W przypadku chęci zachowania danych na Portalu Biura niezbędne jest wyrażenie takiej chęci a każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...