Skocz do zawartości

Składki ZUS

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...
21 godzin temu, Krzysztof Piątek napisał:

Proszę o informację, kiedy błąd zostanie naprawiony.

Z tym problemem w GT spotykamy się po raz pierwszy. Aby dokonać analizy, co się dzieje, potrzebujemy dokładniejszych informacji. Proszę wysłać mi w wiadomości prywatnej następujące informacje: wersję programu, na której Państwo pracują; NIP klienta, na którym występuje błąd; jakie ustawienia znajdują się we właścicielu, w zakładce Deklaracje:

image.png.6745575fa800f50ccf640f5aad8192ae.png
screen z samej deklaracji rozliczeniowej, screen z ewidencji składek właściciela.
Proszę powiedzieć, czy wcześniej w firmie byli jacyś pracownicy? Czy jest to jakiś szczególny rodzaj działalności prowadzony przez firmę (ewentualnie screen zakładki Działalność z Danych Podmiotu)? 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Otrzymałem od Pani Katarzyny Tubielewicz zapewnienie, że do końca sierpnia błąd zostanie naprawiony. Mamy październik, błąd nadal nie został naprawiony. Pani Katarzyna nie odpisuje na wiadomości prywatne.

Czy jest szansa że Insert zainteresuje się tym problemem, czy jednak klienci będą cały czas widzieć błędne dane dotyczące składek ZUS?

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Przypominam się z powyższym zagadnieniem. Minęło 5 miesięcy a nie zrobiono nic, żeby błąd ten naprawić.

 

Rozumiem oczywiście że macie mnóstwo pracy przez nowy ład, ksef itd. ale użytkownicy Portalu Biura również zapłacili za licencję, wobec czego powinni dostać aktualizację dla tak istotnego błędu. Tymczasem minęło prawie pół roku, a błąd nadal występuje.

Link to postu

Panie Krzysztofie,

nasze stanowisko w tej sprawie się nie zmieniło. Wciąż wszystko co jest uznawane za błędy niekrytyczne albo dotykające wąskiego grona użytkowników, a niestety tak jest w tym przypadku, musi czekać. Taka sytuacja będzie się utrzymywać dopóki nie zakończymy prac nad kluczowymi zmianami prawnymi (m.in. Polski Ład czy KSeF), które dotykają praktycznie wszystkich naszych użytkowników.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...