Skocz do zawartości

Asortyment zarezerwowany na minusie

Polecane posty

Witam,
na magazynie mam towary posiadające rezerwację na minusie, niby nic specjalnego, tylko że nie ma żadnego dokumentu, który by tą rezerwacje wykonywał.
image.thumb.png.f0e9a0d6902a5d4a257b632054839d43.png
 

Szukając tych rezerwacji w informatorze są tylko dokumenty zrealizowane lub anulowane, a w dokumentach sprzedaży tylko towar wydany.

image.thumb.png.ea2d443e0e9b3a1cf70b256437c1a014.png

W związku z zaistniałą sytuacja pojawia się problem przy wystawianiu faktur na dany towar. W magazynie pokazuje, że dostępne jest 37 sztuk towaru, na FS dostępna ilość wynosi 0.  Skąd biorą się te nieprawidłowości?
image.thumb.png.4cc6de1d82b79ad917859f6fc742dac1.png
 

Link to postu

1. Subsync tylko do pobierania ZK z Baselinkera
2. S2S do pobierania ZK ze sklepu shoper i nadawania flag w informacji zwrotnej po zrealizowaniu ZK
3. integracja własna do pobierania ZK ze sklepu niemieckiego i nadawania flag w informacji zwrotnej po zrealizowaniu ZK
4. integracja własna do przesyłania zamówień pomiędzy dwoma podmiotami w Subiekcie, kompletacji ZK i tworzenia WZ dla tych zamówień po ich zrealizowaniu (WZ powstają w podmiocie, w którym występują minusowe rezerwacje - nie znalazłem WZ trzymających rezerwacje na minus)


 

Link to postu
1 godzinę temu, Przemysław Werner napisał:

Czy własne integracje wykorzystują sferę do dodawania dokumentów?

Dodatkowo proszę o informację, czy ten błąd, który Pan zauważył, był spowodowany działaniem któregoś z tych dwóch zewnętrznych dodatków czy tego, który został samodzielnie napisany?

Tak, nasze integracje korzystają ze sfery.
Przypuszczamy, że nasz dodatek może powodować ten błąd - nasz program uruchamia mechanizm kompletacji dla ZK, a następnie realizuje je wystawiając WZ.
Dlatego pytałem czy jest możliwość wykorzystując mechanizmy subiekta ustawić stan zarezerwowany na minus?

Edytowane przez Radek Szachnowski
Link to postu
18 godzin temu, Radek Szachnowski napisał:

Przypuszczamy, że nasz dodatek może powodować ten błąd - nasz program uruchamia mechanizm kompletacji dla ZK, a następnie realizuje je wystawiając WZ.
Dlatego pytałem czy jest możliwość wykorzystując mechanizmy subiekta ustawić stan zarezerwowany na minus?

Jeżeli Państwa dodatek korzystający ze sfery powoduje ujemne rezerwacje, to może to oznaczać problem w sferze, który musimy poprawić. W takim przypadku proszę o przesłanie kodu tego rozwiązania przez formularz kontaktowy kontynuując korespondencję z InsERT pod numerem zgłoszenia INS-914585.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...