Skocz do zawartości

zmiana serwera brak części danych

Polecane posty

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc na początek chciałbym się przywitać. Dzień dobry wszystkim :)

Potrzebuję podpowiedzi, pomocy ponieważ po przeniesieniu bazy danych na inny serwer (po dwóch tygodniach od przenoszenia) zgłoszono iż w Gratyfikant GT lista płac jest tylko do listopada 2020. Dane w innych programach Subiekt, Rewizor się zgadzają. kopia danych oraz odtworzenie robione było programem Archiwizator. Czy jest możliwe że księgowa tylko w Gratyfikant GT pracowała na innej bazie? 

Link to postu

Robiłem to właśnie tak i pozostałe dane z programów przeszły. Czy możliwe jest że księgowa w Gratyfikancie pracowała na innym podmiocie?

Jeżeli tak to jak uruchomię program na starym komputerze sprawdzę jaki to był podmiot oraz czy są wszystkie dane to archiwizując ten podmiot i przenosząc na serwer w pozostałych programach mi się nic nie pomiesza? Czy uda się zrobić tak aby Gratyfikant korzystał z tego samego podmiotu? Przekopiować przenieść jakoś dane?

 

 

Link to postu
39 minut temu, Paweł Kryszak Kryszak napisał:

Czy możliwe jest że księgowa w Gratyfikancie pracowała na innym podmiocie?

Po co Pan pyta, jeśli ignoruje Pan odpowiedzi?

6 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Tak, jest to możliwe.

Jeśli odtworzy Pan do tego samego podmiotu to oczywiście będzie katastrofa, ale jeśli odtworzy Pan do nowej bazy (z inną nazwą) to wszystko będzie jak dawniej.

NB czy nie myślał Pan żeby skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym zna i nie ryzykować dalej?

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...