Skocz do zawartości

Wydruk i szybka płatność

Polecane posty

5 minut temu, Kamil Goleń napisał:

Co się dokładnie dzieje przy próbie wydruku/eksportu? Pojawia się jakiś komunikat?

Wczoraj także miałem taką sytuację. Pomogło odznaczenie szybkiej płatności w dokumencie.

Po wciśnięciu Ctrl+P oraz następnie Podgląd lub Drukuj jakby lekko coś zamigało i dalej nic. Bez względu na wybraną drukarkę.

 

obraz.png.f981ac6151f34cbe7c836efb254c9f69.png

Link to postu
11 minut temu, Kamil Goleń napisał:

Co się dokładnie dzieje przy próbie wydruku/eksportu? Pojawia się jakiś komunikat?

wyślij email -  "przygotowanie wydruku do wysłania zakończone niepowodzeniem" 

eksport -  "eksport zakończony niepowodzeniem"

podgląd -  nic się nie dzieje 

drukuj - przez chwilę ikonka  klepsydry i dalej nic . 

 

Link to postu
7 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.39.0 napisał:

Wczoraj także miałem taką sytuację. Pomogło odznaczenie szybkiej płatności w dokumencie.

Po wciśnięciu Ctrl+P oraz następnie Podgląd lub Drukuj jakby lekko coś zamigało i dalej nic. Bez względu na wybraną drukarkę.

 

obraz.png.f981ac6151f34cbe7c836efb254c9f69.png

Odznaczenie szybkiej płatności u mnie też działa ale nie rozwiązuje sytuacji ponieważ korzystam z tej formy płatności 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Kamil Goleń napisał:

Proszę mi powiedzieć czy to się dzieje na wszystkich stanowiskach w sieci? Jak wygląda sprawa na podmiocie próbnym?

Stanowiska wszystkie, bo są one identyczne (praca przez serwer terminali).

Na próbnym w ogóle nie działa obsługa szybkich płatności, bo wymaga ona konfiguracji z kontem Insert, więc nie mogę sprawdzić co z wydrukiem...

Link to postu
55 minut temu, Kamil Goleń napisał:

Można w nowo założonym podmiocie próbnym zmienić NIP i wprowadzić swoje dane licencji i go aktywować. Na takim podmiocie proszę sprawdzić.

Na podmiocie próbnym przy zaznaczeniu o0cji szybkiej płatności wydruk podgląd oraz wyślij mailem z poziomu "wydrukuj"  również nie działa

Co ciekawe drukują się wz i kp a faktura nie .  Jakiś problem z wydrukiem kodu QR ?  

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

U mnie identycznie. Nie da się eksportować faktury, która ma zaznaczoną opcję szybka płatność. Po odznaczeniu opcji szybka płatność, eksport działa normalnie. Natomiast sprawa nie dotyczy wszystkich stanowisk. Na kilku stanowiskach jest taka możliwość, komputery łączą się lokalnie z serwerem. Więc może to być przyczyna sprzętowa. Niestety czyszczenie pamięci podręcznej i rejestru nic nie pomagają.

Link to postu
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...