Skocz do zawartości

Aktualizacja 2021.06

Polecane posty

Informujemy, że w dniu 1 lipca 2021 między godziną 5:00, a 6:00 rano, planujemy wdrożenie nowej wersji Subiekta 123.

W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany:

 

  • Wsparcie dla pakietu eCommerce
    • Nowy znacznik w konfiguracji firmy - Zarejestrowany w VAT OSS
    • Nowy słownik: Stawki VAT OSS
    • Nowy rodzaj transakcji: WSTO-SK Sprzedaż WSTO poniżej limitu 10k EUR/42k PLN w stawkach VAT polskich
    • Nowy rodzaj transakcji: WSTO-OSS Sprzedaż WSTO w procedurze OSS wg stawek VAT kraju konsumenta
    • Nowe zestawienie: Sprzedaż WSTO-OSS w okresie
  • Nowe zestawienia: Rejestr sprzedaży i Rejestr zakupów - zestawienie dokumentów sprzedaży/zakupu z podziałem na stawki VAT
  • Możliwość wystawiania faktur cyklicznych co X miesięcy
  • Możliwość włączenia we wzorcach wydruków proformy drukowania tabelki VAT
  • Nowe wersje językowe aplikacji: angielska i niemiecka
  • Poprawa znanych błędów i problemów.
  • Lubię to 2
Link to postu

Coś po tej aktualizacji jest nie tak z kolejnością faktur - segregowanie po dacie.. SPRZEDAZ -FAKTURY- DATA WYSTAWIENIA. Niby są posegregowane datą , ale jak chcę żeby u góry były najnowsze faktury to nie da rady po segregacji datą wystawienia. Na górze pojawia się faktura z dnia dzisiejszego , ale nie ostatnio wystawiona tylko pierwsza faktura z dnia dzisiejszego.

Link to postu
30 minut temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

Ale wcześniej było wszystko ok , na górze była najnowsza faktura. Zmieniło się po aktualizacji

Zgadza się, ale w aktualnej wersji zapytania dla serwisu dokumentów były przepisane całkowicie od nowa w celu poprawy wydajności i to spowodowało też jak widać nieoczekiwane zmiany. Postaramy się temat wyprostować i jeszcze w tym tygodniu opublikować poprawki.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nowe wersje językowe aplikacji: angielska i niemiecka!
+31% Klientów mojego biura jest bardziej zadowolony przez nowe wersje językowe. Dalszy 51% Klientów używa język węgierski na codzień.

Jeśli możecie dodać węgierską wersję językową:
- Mogę pomóc z fachowym tłumaczeniem (tłumaczyłem wcześniej inny program do falturowania)

- Przez to mam większą szansę zdobycz więcej Klientów

- Będe musiał zakupić dodatkowe licencje i więcej oprogramowań od InsERT.

Przez Klientów mogę pomóc w przygotowaniu ewentualnych wersji holenderskiej i francuzkiej.

Link to postu
9 godzin temu, Emil Paszko napisał:

Witam, korzystam z rodzaju transakcji WSTO-OSS, i za kazdym razem przy dodawaniu produktu musimy sie przeklikiwać, że Vat zostaje zmieniony, bo domyślnie jest dodany polski 23%. Czy jest możliwosć jakiegoś ustawienia dokumentu lub produktu, żeby tego nie było? 

Czy chodzi o komunikat, że brak domyślnej stawki dla kraju? Jeśli tak, to przyznajemy, że ostrzeżenie zrobiliśmy zdecydowanie na wyrost i jest to niewygodne i postaramy się w najbliższych dniach go usunąć.

  • Lubię to 1
Link to postu
W dniu 20.07.2021 o 05:16, Aleksander Mynarek napisał:

Czy chodzi o komunikat, że brak domyślnej stawki dla kraju? Jeśli tak, to przyznajemy, że ostrzeżenie zrobiliśmy zdecydowanie na wyrost i jest to niewygodne i postaramy się w najbliższych dniach go usunąć.

Drobna zmiana, a naprawiła nasz problem. Dziękuje serdecznie za pomoc. Pozdrawiam :)

Link to postu

Witam , mam dwie sprawy

1 - w rubryce KLIENCI można zaznaczyć GRUPA KLIENTÓW i tam wybrać przypisane grupy , chciałbym aby można było zaznaczyć BRAK , tak aby wyświetlało nie przypisanych klientów , tak jak to jest w ZESTAWIENIA-SPRZEDAŻ WG KLIENTÓW.

2 - Po aktualizacji wpisywanie czegoś w wyszukiwarkę "np adresu lub nazwy firmy" podnosi mi i pewnie wielu osobą ciśnienie. Wcześniej można było wpisywać bez względu na to czy program już wyszukiwał po paru literach a teraz pisząc wolno zaczyna wyszukiwać i nie wprowadza kolejnych liter , czyli w momencie wyszukiwania zjada literki.

Możliwe że wcześniej był ustawiony dłuższy czas od wpisania  litery do wyszukiwania tak aby osoby wolniej piszące mogły spokojnie wpisać coś w wyszukiwarkę ale wydaje mi się że wpisywanie nie kolidowało z wyszukiwaniem.

Link to postu

Dzień dobry

 

10 godzin temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

1 - w rubryce KLIENCI można zaznaczyć GRUPA KLIENTÓW i tam wybrać przypisane grupy , chciałbym aby można było zaznaczyć BRAK , tak aby wyświetlało nie przypisanych klientów , tak jak to jest w ZESTAWIENIA-SPRZEDAŻ WG KLIENTÓW.

Zapisuję sugestię. 

10 godzin temu, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

2 - Po aktualizacji wpisywanie czegoś w wyszukiwarkę "np adresu lub nazwy firmy" podnosi mi i pewnie wielu osobą ciśnienie. Wcześniej można było wpisywać bez względu na to czy program już wyszukiwał po paru literach a teraz pisząc wolno zaczyna wyszukiwać i nie wprowadza kolejnych liter , czyli w momencie wyszukiwania zjada literki.

Możliwe że wcześniej był ustawiony dłuższy czas od wpisania  litery do wyszukiwania tak aby osoby wolniej piszące mogły spokojnie wpisać coś w wyszukiwarkę ale wydaje mi się że wpisywanie nie kolidowało z wyszukiwaniem.

Zbadamy temat - jeśli da się to poprawić szybko to opublikujemy poprawki w tym lub przyszłym tygodniu. Jeśli to będzie większy problem to poprawki zostaną opublikowane z kolejną wersją. 

Link to postu
W dniu 27.07.2021 o 19:39, ARKADIUSZ RZEPA napisał:

Po aktualizacji wpisywanie czegoś w wyszukiwarkę "np adresu lub nazwy firmy" podnosi mi i pewnie wielu osobą ciśnienie. Wcześniej można było wpisywać bez względu na to czy program już wyszukiwał po paru literach a teraz pisząc wolno zaczyna wyszukiwać i nie wprowadza kolejnych liter , czyli w momencie wyszukiwania zjada literki.

Wdrożyliśmy poprawki w wyszukiwaniu. Proszę o informację, czy teraz działa to lepiej.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.07.2021 o 17:21, GERGÖ SZABÓ napisał:

Nowe wersje językowe aplikacji: angielska i niemiecka!
+31% Klientów mojego biura jest bardziej zadowolony przez nowe wersje językowe. Dalszy 51% Klientów używa język węgierski na codzień.

Jeśli możecie dodać węgierską wersję językową:
- Mogę pomóc z fachowym tłumaczeniem (tłumaczyłem wcześniej inny program do falturowania)

- Przez to mam większą szansę zdobycz więcej Klientów

- Będe musiał zakupić dodatkowe licencje i więcej oprogramowań od InsERT.

Przez Klientów mogę pomóc w przygotowaniu ewentualnych wersji holenderskiej i francuzkiej.

Panie GERGÖ, dziękujemy za przesłanie sugestii, na obecną chwilę nie planujemy wdrożenia obsługi nowych języków.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...