Skocz do zawartości

Analiza spójności rozrachunków

Polecane posty

Witam,

 

proszę o informację czy Rewizor Nexo Pro daje mozliwość analizy spójności rozrachunków tak jak w GT. Czyli możemy zobaczyć rozrachunki które nie mają przypisanego konta księgowego i saldo rozrachunków na danym kliencie rózni się od salda zapisów na koncie księgowym.

 

Widzę że raport analiza spójności rozrachunków w Rewizor Nexo nie daje takiej możliwośći więc proszę o informację co to jest za raport i jak należy z niego korzystać.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to postu
W dniu 7.07.2021 o 12:21, Przemysław Werner napisał:

Dzień dobry,

o jakie konkretnie różnice Pan pyta?

Doładnie chodzi mi o raport taki jak w Rewizor GT. Czyli mamy utworzony jakiś rozrachunek ale nie jest on jeszcze zadekretowany to zestawienie w Rewizor GT pokazywało niezgodność sald rozrachunkó i zapisów na koncie księgowym. Taki raport w Rewizor GT pokazuje slado rozrachunków klienta oraz saldo na koncie księgowym i mozna łatwo zweryfikowac jesli jest podwójny rozrachunek a mamy tylko jeden zapis na koncie (jeden dokument zadekretowany). Otrzyamałem odpowiedz że w Nexo jest możliwość takiego porównania w raporcie zestawienie obrotów i sald ale tam nie widzę takiej mozliwości żeby pokazywalo się saldo rozrachunków i saldo z konta księgowego. Proszę o dodanie takiego raportu.

 

Dziekuję i pozdrawiam

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...
12 godzin temu, Roman Somerlik napisał:

Witam, czy udało sie ten problem rozwiązać?

 

pozdrawiam

Witam , przyłączę się do tematu ponieważ analiza spójności w Nexo jak dla mnie jest mało czytelna i funkcjonalna. W Rewizorze GT w którym pracowałem od lat było to bardzo prosto rozwiązane i ładnie pokazane, można było szybko porównać rozrachunki z zapisami na koncie i prosto wyłapać różnicę. W pomocy nie znalazłem opisu do tego raportu (co oznaczają poszczególne kolumny i jak je interpretować). Proszę o dodanie raportu takiego jak w GT oraz dodać jakiś opis w pomocy dla użytkowników jak mają korzystać z aktualnego raportu. 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...