Skocz do zawartości

Sello obcina treść maila !!!

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Proszę opisać swój przypadek szerzej.

  1. W którym momencie mail staje się urwany, na etapie odpowiedzi, zapisania odpowiedzi czy już po wysłaniu?
  2. Czy dotyczy to odpowiedzi na maile HTMLowe czy tekstowe?
  3. Czy dotyczy to odpowiedzi na jakieś konkretne maile, np przesłane przez Allegro?
  4. Czy kilkukrotna próba odpowiedzi na ten sam mail za każdym razem powoduje problem czy jest on losowy
  5. Czy wyłączenie podpisu do wiadomości coś zmienia?

 

Link to postu

Mam myślę dość istotną informację którą otrzymałem od koleżanek które zajmują się mailami.
A mianowicie kopiują tekst z szablonu do notatnika następnie kopiują z notatnika do wiadomości i wysyłają , wtedy nie ucina maila.
Po takiej informacji to chyba już wiecie co naprawić bo to jest naprawdę uciążliwe.

Link to postu

To tylko potwierdza, że treść szablonu ma uszkodzony kod HTML. Tutaj musielibyśmy mieć dokładny przypadek aby zobaczyć co, w którym miejscu i jak jest uszkodzone aby spróbować jakoś problem poprawić. Niestety sama kontrolka HTMLowa nie jest naszej produkcji i ona też może wnosić swoje mankamenty do tego problemu a na to już nie mamy wpływu. Możemy próbować najwyżej obejść problem dookoła. Ale do tego potrzebny nam jest konkrety przypadek.

Najlepiej by było podesłać do nas archiwum bazy wraz z instrukcją jak doprowadzić do pojawienia się problemu. Proszę napisać w tej sprawie na sello@insert.com.pl - odeślemy instrukcję z informacją jak przesłać do nas bazę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...