Skocz do zawartości

[SUGESTIA] sortowanie po id oferty

Polecane posty

Mam małą sugestię by dodać dodatkową kolumnę lub filtr w zakładce oferty przygotowane który umożliwiał by pokazanie np ofert które zrobiono dzisiaj albo w tym tygodniu itp albo sortowanie po dacie utworzenia/dacie ostatniej modyfikacji, bo często powielam oferty trwające by je wystawić na innym koncie i często one mi się mieszają z tymi co już mam w przygotowanych a nie ma możliwości ich wyróżnienia.

Link to postu

Niestety nie wystarczy, mam 3 konta, na każdym po kilka tyś ofert, z tego w zakładce przygotowane mam ciągle 100-300 ofert (nowości do uzupełnienia, brak na magazynie, czeka na aktualizację czy inne powody), jeśli powielę kilka ofert z trwających/zakończonych do przygotowanych to jeszcze ujdzie bo szybko znajdę, ale jak mam tych ofert kilkadziesiąt z różnych kategorii to nawet w ramach jednego konta już jest problem bo muszę każdą szukać osobno. Nie ma jak posortować żeby te nowe były na górze (albo na dole). Często też jak edytuję parametry specyficzne to oferta zmienia położenie na liście i tracę orientację co zrobiłem a co jeszcze nie.

 

Chodzi mi tylko by dodać takiego samego filtra jak w trwających tylko zamiast data wystawienia/zakończenia to data utworzenia/modyfikacji.

 

Taka moja sugestia. Myślę że nie tylko ja bym z tego skorzystał.

Link to postu

Ja robię tak, że gdy mam w przygotowanych x aukcji na jakimś koncie, to ustawiam sobie czas trwania np. na 30 dni. Gdy potrzebuję powielić x aukcji z tego konta, to przy powielaniu ustawiam sobie czas wysyłki np. na 10 dni. Czas do wyczerpania rezerwuje sobie dla aukcji gotowych już do wysyłki.

 

W ten sposób można sobie ustawić po kolei pokazując kolumnę czas trwania.

 

Jeżeli to mi nie wystarcza, wtedy mam do użytku, grupy lub cechy, aby wyfiltrować tylko te aukcję, które potrzebuje

Link to postu

Nie no jasne jak się ma czas to można kombinować z edycją jakiś parametrów, ale jak trafia mi się np wystawienie ponowne ofert żeby uniknąć opłaty utrzymaniowej (sello używam tylko do zarządzania ofertami, od zamówień mam inny system) to już się robi potężny problem jak trafia mi się kilkaset wierszy z każdego konta.

 

A wystarczyło by wybrać z listy "filtruj - utworzone dzisiaj" i nie było by problemu.

Edytowane przez Grzegorz Kulig
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...