Skocz do zawartości

Problem z logowaniem do bazy po aktualizacji do wersji 1.67

Polecane posty

Witam serdecznie
Do niedawna mieliśmy wersje 1.6641  (1.66 SP4 HF1)
pobrałem najnowszą wersję 1.67 HF1, zainstalowałem i jest problem, przy uruchamianiu na stacjach roboczych około 2 minut czeka na połączenie z bazą (za każdym razem ten sam problem), po uruchomieniu i połączeniu wydaje się wszystko pracować normalnie, ale jednak Sello nie generuje dokumentów, przy jakiejkolwiek próbie wygenerowania faktury czy proformy informuje o tym, że program sprzedażowy nie został uruchomiony, wygenerowanie dokumentów trwa ok. 2 minut (sello myśli mysli przy próbie generowania faktury, robi się "zamglony" i po ponad minucie wygeneruje wreszcie dokument, każdy następny robi się tak samo długo, nawet przy tworzeniu zbiorczym . Na serwerze jest tak samo jak na stacjach klienckich , Sello  informuje, że program sprzedażowy nie został uruchomiony. Nie jest to problem z siecią , ponieważ przed aktualizacją wszystko działało poprawnie. Restartowanie serwera i stacji roboczych nie daje rezultatów, teraz na serwerze i na stacjach roboczych wróciłem do wersji 1.66 SP4 HF1 ulepszenie, przywróciłem bazę danych sprzed konwersji i wszystko działa poprawnie na starej wersji Subiekta, proszę o wskazówkę co się dzieje, dlaczego nie działa poprawnie wersja 1.67 HF1 czy HF2 ? Wspomnę że mamy wszędzie Windows 7 ale to chyba nie problem. 
Tworząc dokument z poziomu Sello najpierw pojawia się informacja że program sprzedażowy nie został uruchomiony (spróbuj za chwilę), klikam za chwile .. to samo... po kilku próbach sello zaczyna "myśleć" i po około 1-2 minutach gdzie okno zrobi się zamglone utworzy dokument, i tak z każdą transakcją się dzieje.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, Kamil Goleń napisał:

Dzień dobry, aktualnie badamy co może być przyczyną wolnego działania Subiekta z Sello. Jak będę miał więcej informacji poinformuje o tym niezwłocznie.

Szczególnie rozwinięty temat został w dziale Sello gdzie wielu uzytkowników zgłasza ten sam problem, link poniżej:

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...