Skocz do zawartości

Nie można pobrać nowych aukcji

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem, używałem konta allegro w sello , ale że mało co tam się działo, poszło pod inne produkty, i teraz, w allegro wyłączyłem wszystkie stare aukcje, w sello na tym koncie usunąłem powiązania i mam i tak ogólnie czyszczę pomału owe konto, i teraz, zmieniłem hasło-ok wołało o autoryzacje, zrobiłem, problem teraz jest inny, kolega wystawia nowe zupełnie aukcje, jest ich załóżmy 10, chce je pobrać do sello przez synchronizacje  i wyskakuje błąd , nie może pobrać nowych aukcji, o co chodzi ?

Z Góry Dziękuje za Pomoc

Pozdrawiam 

Bez tytułu.png

Link to postu

ok, dziękuję, zaskoczyło, tylko teraz mam drugi problem, dokładnie pod tego samego użytkownika, co występował ów problem, mam następny, mam stworzony dla niego oddzielny magazyn w subiekcie- tak musi być, da się w sello na konkretniej końcówce-użytkownika przypisać oddzielny magazyn, bo teraz robiłem paragony, i wyskoczyło , że towar nie istnieje w danym magazynie-czyli ogólnym który mam utworzony ...

Link to postu

Jedna baza Sello = 1 magazyn dla dokumentów. Trzeba by było stworzyć dwie osobne bazy i w nich ustawić powiązanie z innymi magazynami. Natomiast na tych bazach nie mogą być obsługiwane te same konta Allegro - bo będzie problem z autoryzacją.

 

9 minut temu, Piotr G napisał:

czy da się danemu użytkownikowi zablokować, żeby nie widział co inni użytkownicy mają, mam na myśli głównie Transakcje, czyli jest jedno konto i z tego konta widzę tylko i wyłącznie moje transakcje a nie 5 innych użytkowników...?

Można ustawić filtr opiekuna (na dole obok przycisku RAPORT, takie główki). Wtedy będzie widać aukcje/transakcje przypisane tylko do osoby zalogowanej. Natomiast to jest bardziej ficzer niż ograniczenie dostępu (jeśli o to chodzi), bo każdy może sobie ten widok przełączyć.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...