Skocz do zawartości

nowy dysk pamięci w programie

Polecane posty

Dzień dobry dołożyłam nowy dysk z pamięcią do komputera ponieważ ten bazowy był pełny .  Co mam zmienić z rachmistrz nexo pro aby widział nowy dysk oraz aby dane i informacje były zapisane na nowym dysku. Nie potrafię pobrać aktualizacji do programu, nie potrafię nawet robić podsumowanie kpir ponieważ cały czas mam komunikat brak miejsca na dysku, nie potrafię założyć nowego podmiotu poniewaz ciągle mam informacje o braku miejsca na dysku Co zrobić, pomocy? 

Link to postu
W dniu 8.07.2021 o 13:33, Przemysław Werner napisał:

Dzień dobry, 

jeżeli na starym dysku nie ma miejsca, to należałoby zmienić lokalizację plików bazy danych, gdyż tam są zapisywane dane z programu.

Dzień dobry
Dziękuję za informację, proszę o podpowiedź gdzie znajdę lokalizację plików bazy danych. Proszę o podpowiedź kliknij ustawienia wybierz to zaznacz to itp i zapisz. Nie wiem czy mam odpalić program i tam w ustawiania czy gdzie indziej to szukać. Patrzyłem w trybie pomocy do programu ale tam jest tylko archiwizacja bazy danych na dysk zewnętrzny do chmury. Nie ma nic na temat archiwazaji na własnym dysku.
A teraz jeszcze kolejny problem czy po przeniesieniu  kopii na drugi dysk D, co można bezpiecznie usunąć z dysku C aby zwolnić miejsce

Link to postu

Poniżej przesyłam artykuły e-Pomocy technicznej dotyczące zabezpieczenia danych. 

Całą operację można wykonać z wykorzystaniem Microsoft SQL Server Management Studio. W tym celu zalecam jednak kontakt z licencjonowanym serwisantem.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...