Skocz do zawartości

Zmiana w wersji testowej

Polecane posty

Dzień dobry,

jako że nie widzę działu na ogólne dyskursie o programach to pozwolę sobie napisać w tym.

 

Obecnie wersja testowa programu trwa 45dni, w przypadku sfery gt jest krócej.
Może i jest to wystarczające jeśli ktoś chce przetestować program przed zakupem, ale ja wersje testową wykorzystuje do tworzenia/testowania rozwiązań sfery.
W praktyce wygląda to tak że subiekta uruchamiam czasami raz na tydzień i wtedy okazuje się ze licencja wygasła i muszę wszystkie podmioty usuwać, zakładać nowe i na nowo je konfigurować.

Z mojego punktu widzenia najlepszą opcją jest polityka stosowana przez wapro w ich programie wf-mag. Ten program działa w wersji testowej bez limitów czasowych ale wszędzie pojawiają się napisy "wersja testowa". 

W takim rozwiązaniu mogę testować roszczenia do woli, czy przykładowo mogę mieć platformę do szkolenia nowych pracowników bez konieczności usuwania i dodania podmiotów, a komercyjnie i tak tego nie użyję o każdy wydruk ma znak wodny.

 

Ewentualnie inna opcją mogła by być możliwość uzyskania "licencji deweloperskiej", ale to byłby bardziej złożone bo takie osoby trzeba by jakoś weryfikować i pewnie i tak trzeba by dać jakieś "ograniczenia" żeby nie dało się tej licencji używać komercyjnie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...